- 230 тис. км
- Рогатин
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Власник по техпаспорту всі питання по телефону...
Власник по техпаспорту всі питання по телефону...
Продам ВАЗ 2109. 1992 р. 1,3, газ/бензин, на повному бойовому ходу. Більш детально за номером телефону. 05******24
Продам ваз 2106 на полном ходу!Сел поехал! Движок перебраный работает ровно не троит не дымит масло не ест!Салон в нормальном состоянии торпеда целая не болтаеться!Резина все сезонка в нормальном состоянии ещё походит,новая магнитола,колонки. Хороший акамулятор.Из нюансов двери , пару небольших рыжиков по порогам и задний бампер нужно купить один кранштейн и поставить его на место(сам бампер есть) некогда этим заниматься .На фото всё видно! С документами порядок!
стан хороший На ходу 1 передача вибиває по питанням по номеру телефону
ВАЗ 2109 1.3л об'єм за свої гроші не поганий варіант за свої гроші їздить кожен день не вибаглива на повному ходу дзвоніть по телефону розповім більше
Мотор і коробка відремонтовані, ходова частина теж, кузов поварений, пофарбований, автомобіль - сів і поїхав
Продам зайвий автомобіль, який перебуває шість років у сім'ї. Чистий бензин Будь-який вид переоформлення Перешиті сидіння Зроблено дуже багато по машині. Кузов без жодних дірок. Пороги цілі
Доброго дня, Продаю Ваз 21099, Газ/бензин Працює тільки на Газу до Бензину треба дивитися, Газ вписаний техпаспорт, Було замінено Масло 1500 км назад, Мотор Масла не бере працює добре,був замінений ГРМ, Ну машина не нова, але сів поїхав, може бути пригон тільки по області, все інше по телефону!!!
Автомобіль в задовільному стані, на ходу. Є не значні нюанси по кузову. Газ вписаний в документи. Решта інформації по телефону.
Продам автомобіль в робочому стані ,кузов не гнелий .Всі питання по телефону. **********
Капсула часу,(Експортна) Стан нового авто!!!
Авто в хорошу стані,мотор 1,5 коробка не вибиває 5 Ступка газ бенз газ виписаний цікавить також обмін деталі по телефону
Продам. Блок розточений. Відшліфований. Коліно відшліфоване. Шатуни з поршнями. Поршні нові. Кільця до них є. Вкладиші є. Бугелі від рідної голови є, там виробіток. Купив інші, потрібно підігнати над коліно. Порося (мається на увазі масляний насос) новий. Прокладки, свічки, мастила фільтри до неї всі нові є. Трамблери помпи котушки.... Довго перераховувати. Загалом по двигуну все нове +- по ходовій, 2 коробки робочі. Голову відреставрував. Канали заварені. Віддам глушник 2х дульний від Куги. Акум. Доп радіатор Форд. Запчастин на 1000+ купував для збірки. Спереду 2 склопідйомники. Потрібно зібрати. Скло все є. Пластик є. Карту краще перешити. Не встиг. Батони перешиті в шкірозамінник. Є салон від фієсти 2017 року, з підігрівом, ідеально стає. Віддам антикорозійку хорошу. 2 диски 14. 2- 13го. Дам сигналізацію нову і купа ще приколів. Знаходиться на Грушевського. Дивитися з 9-5. Омивайка нова Nissan в подарунок. Авто для тих, хто хоче зібрати конструктор. Причина продажу – немає часу. Авто переоформлюється. Штрафів, арештів, в ухилянтів від ТЦК питань немає. ГН.Довіреність на мені. Господар не проти переоформлення. Продаж не терміновий. З'явиться час – буду збирати далі. Аргументом для торгу послужить безкоштовний шнорматаж на будь-якому вашому легковому авто. Ось і все. На дурні запитання не відповідаю.
