- 97 тис. км
- Запоріжжя
- Бензин, 1.5 л.
- Не вказано
є 2 зимові колеса разом з дисками [Goodyear] Машина за фактом була в одній родині, за бажання можна довести старими аматорськими зйомками та фото.
є 2 зимові колеса разом з дисками [Goodyear] Машина за фактом була в одній родині, за бажання можна довести старими аматорськими зйомками та фото.
Машина в доброму стані було змінено масло, ролік на ремні, 2 підшібника на ступицях, куліса нова, та змінені прокладки на моторі, машина йде гарно, салон в гарному стані, люк не тече, бензину 8л на 100км машина сів поїхав любе переоформлення
Продам ваз 2109 газ бенз детальніше за номером
Учбовий.Техогл.до кінця 2027р .В роботі не був.АКБ нова.Фаркоп.Тоніровка.Сигналізація.
Авто в гарному стані сів поїхав Газ/бензин працює добре Коробку не вибиває Двигун масло не бере Всі останні питання по телефону
Надійна машина. Заміна мастила і ГРМ.Диски титанові r14. Зимова резина.
Машина робоча кузов цілий є нюанси по дверях і заднє ліве крило під варить нада ну некритично а так сів і катаїся для господарства те що нада
На полном отличном ходу все обслужено двигатель идеальный не дымит масло не берет , по КПП без вопросов сальники масла поменяны, передок сделан все новое, розвал сделан, подшипники ступиц все заменены, фаркоп, хорошая музыка на Андроиде, центральный замок, сиденья иномарка, люк, колеса р 14, остальные вопросы по телефону
Ланжерон зломався задній правий. Под сидіння подварено але не обработане. Немає шумоізоляції. Штукатурка відподає. Середня компресія.
Продам дівятку 1992р.обєм1,5 замінив карбуратор, трамплер, генератор передні люстри, тормозні колотки, акамулятор, помпа,по ходовій нічого не стукає .Ціна 950 доларів ,тел
Ваз 2108 кузов кухонний, промовильний, салон доглянутий
Продається автомобіль в хорошому стані на ходу. Колеса всесезонка нові, акумулятор новий.
КПП 5 ступка. Резіна нова. Ходова часть зроблена
Машина на ходу. У хорошому стані. Мотор після капремонту.
Машина в хорошому стані, я власник тому тільки переоформлення Мотор, 1.3 карбюратор, по мотору було замінено деяку електрику, прокладку коллектора, карбюратор почищенний, свічки, бронепровода нові, відрегульовані клапана, поміняне моторне масло з фільтром, новий бензонасос, термостат, тосол новий, з охолодженням проблем взагалі ніяких немає, стабільні 90 градусів По кузову тільки 1 нюанс, капот потребує малярних робіт, решта все в ідеалі, ні одного рижика, по арках, дну, порогах немає, машина фарбована 6 років тому По ходовій, обслужені тільки рульові наконечники після чого було зроблено схід розвал, тормоза задні повністю обслужені, новий тормозний бачок, і нова тормозна рідина, все решта в задовільному стані, нічого не гупає не гримить З косметики, замінено фари на нові стокові, в які встановлено лед лампи, світять добре Ковані диски ВСМПО фантазія, які гарно підходять для цієї машини, руль momo Також в машині встановлено сабвуфер, на 900 ватт в піку, процессорна магнітола, підсилювач на фронт, проводку робив сам, запобіжники все встановлено на тверду пятірку з цим всім «добром» ціна буде більше Салон екслюзивний бірюзового кольору, експорт на німеччину, стан на 4/5, де не де дирка в сідушці, не критично, враховуйте вік машини Коробка не вибиває Торг адекватному покупцю, за копійки продавати не збираюсь, продавати не спішу Пишіть, звоніть, якщо ше залишились якісь питання) тілько купив страховий поліс
Авто сів поїхав. Довезе в будь яку точку . Питання по телефону.
Продам нивочку... Машина в ідеальному стані вкладень не потребує...по машині багато доопрацьовано, встановлено багажник, додаткове освітлення, лебідка, силовий бампер, електро скло підйомники, сидіння з іномарки, Нова резина... Будь який вид переоформлення
