- 350 тис. км
- Харків
- Газ
- Ручна / Механіка
Продаю свою ласточку ВАЗ 21053 1992 року. Двигун 1.5, бензин, коробка п'ятиступка, газу не було. Мінялося все, працює бездоганно. Є сліди експлуатації. В придачу зимові колеса на штампованих дисках. Бельгійка, пригнана в 1998 р. Пробіг 90000, не скручений, гума в гарному стані.
В машине всё работает, электро стеклоподьемники, центральный замок, карданы на шрусах, есть её родная резина есть газ только не вписан
Машина зберігається у гаражі. Все справне сів і поїхав. Літня і зимова гума у комплекті. Додаткові питання по телефону.
Продам ВАЗ 2109. Газ. Бензин. Авто в хорошому стані, працює як на газу так і на бензині. Двигун, КПП, ходова без нарікання. Новий АКБ. Нова літня резина. Хазяїн . переоформлення. Продаю за станом здоров\' я.
Продам ваз21099 об'єм 1.3 Мотор і коробка передач у нормальному стані По кузову потребує зварювальних робіт усе видно по фотографіях Є газ
За весь період авто в одних руках, збережене, доглянуте, в рідній фарбі, технічно повністю обслужена, детальна інформація по телефону.
Варити фарбувати не треба, двигун не димить, коробка не вибиває, ходова обслужена.
Срочно
Машина мого батька,знаходиться в м Богодухів,двигун 1.5,коробка 5 ступка,седіння з іномарки,акб 1 рік,новий стартер і генератор.Газ вписаний,страховка діюча,любе переоформлення,можливий торг.
Ваз 21063 газ.бензин резина страховка акумулятор ксенон музика 5ти Ступка 1992 год фаркоп. Переоформлення або доручення. Все працює м. Київ Харківська площа
Ваз 2108, 92р 1.5 мотор . Авто потребує зварювальних робіть, заводиться в любу погоду, їде, все решта розповім по телефону
Автомобіль на ходу, технічно справний застрахований, можливий торг.
Продам або обмін, на повном ходу, переоформляється, заводиться їде, по кузову є знпчні рік своє бере. Пишіть у вайбер
робочий стан , гарний торг
Кожен день на ходу. Заводиться у любий мороз. Зручні сидіння від іномарки, хороший стан. ЛФП таке собі. Двигун в порядку, коробка міняна на 5-ступку. Нова задня балка, задні аморти та майже вся ходова, зроблені місяць тому тормоза, резина нова зимня. Карбюратор в нормі. За авто слідкували, робилось усе, що потрібно на одній СТО. Ніколи не підводила. Але все одно авто стареньке) Бажано обмін на щось новіше з моєю доплатою
