- 412 тис. км
- Житомир
- Бензин, 1.2 л.
- Ручна / Механіка
Стан бачите самі потрибує ремонту хана движку все по телефону
Коробка пʼятиступка , мотор в хорошому стані. Авто не на ходу бо без генератора , генератор погано дає зарядку. Акумулятор в машині розряджений , якщо маєте акум свій то заводите і їдете! всі деталі по телефону
Продам ВАЗ 2105 1987 року випуску. Коричневий шкіряний салон, салон у хорошому стані. Фаромийки в робочому стані, рейлінги з даху зняті (йдуть у комплекті), Зимова гума. З технічною частиною автомобіля нарікань немає! Телефонуйте, пишіть все розповім і покажу, скину більше фотографій. На документах-переоформлення!
Ваз 21013 в робочому стані все працює все світить зимова резина пєчка гріє ручний тримає я власник
Авто в хорошем состоянии, все вопросы по телефону
В продажу автомобіль Ваз 2106 «Жигуль» Авто на ходу було багато вкладено грошей. Стоїть новий радіатор нового типу, релюхи нового типу, сидіння по типу ковшів двигун 1.5 не димить зовсім,тормозить,документи є,дно варилось але для своїх років є моменти,є запаска та аптечка нового зразка,нещодавно замінив нові штани та стартер. Машина вкладень не потребує,можливо заміна акума бо заводиться з прикурювача. Музика є тільки треба мафона підключити. Також був капремонт генератора Ручнік працює,куліса не розбита,пічка працює,по електриці все працює але не точно. Торг на каву біля капоту.
Вітаю! продам ваз 2108, косметичний стан не ідеальний ( роки беруть своє) де не де є рижики пороги в нормальному стані арки також, дно ціленьке. По мотору питань немає, все мінялось вчасно, мотор перебраний, 1,5 бензин-карбюратор, десь місяць тому була заміна масла та фільтра, двигну працює рівно не троїть лишніх шумів немає. коробка також в ідеальному стані, передачі не вибиває не гудить все легенько вмикається. По ходовій перебиралась, нічого робити не потрібно. Електрика також вся в нормі наче. Резина в круг нова зимня. Є незначний нюанс -потрібно замінити дві зовнішніх гранати, був на СТО сказали ше можна їздити але вже час замінити. все більше по автомобілю ніяких питань немає Можливий обмін, пропонуйте всім вдалих покупок/продажів!
Продам ваз-2106 після повної капіталки двигуна дуже в хорошому стані сів і поїхав двигун проїхав тільки 1300км нова гума, газ вписаний у тех паспорт. Усі питання по телефону **********
Продам автомобіль, стан видно на фото. Заводиться добре, без нарікань, акум не висаджує. Двигун працює рівно, не тече, не троїть. Дзвоніть, питайте.
Авто в ідеальному стані,експортний варіант,ременний мотор,нова зимова гума,експортний салон,повністю грамотно від крашена,авто було в одних руках з 1987 року,встановлені ксенонові лампи в лінзах,мотор працює тихо та рівно,хороша акустика,є проводи для самбуфера,кому цікаво телефонуйте
Кожен день на ходу,двіжок не щодавно капіталився.гарнтй кінь на кожен день на газу
Продам ВАЗ 2101 Жига в хорошому стані, мотор бодрий, їде дуже добре Стоїть 5-ступка — їде комфортно і економно. Машина привертає увагу, виглядає кайфово По техніці все нормально, сів і поїхав. БЕЗ ДИСКІВ Ідеальний варіант як для першої машини, так і для душі
опис відсутній
Автомобіль повністю поварений , запущений . В не поганому стані, стоїть газова у становка.Технічно справний. Але трохи часу стоїть без діла.
Продам автомобіль в дуже чудовому стані, новий акумулятор,встановлено газ,по машині нічого робити не треба,сів і поїхав.
Продам Авто Експортне, Замінено все, крім кузова, який є оцинкований, але стан на 3+. Є підкраси, на швидкість не впливає. Повне ТО влітку 2025 року. Запчастини топові!(Система охолодження промита нове все Антифриз ХЕПІ, ХОДОВА Тріал спорт, пневмопідвіска, зад пружини, вставки, проставки. ТОРМОЗНА система оригінал повністю все якісне, коробка Фіат полонез перебрана зроблена, Щеплення SACHS комплект реактивні і т.д протитуманки на діодах CREE, Старт Стоп імобілайзер, електрозамки АКБ Люк заводський музика кенвуд оригінал, Перепаяні задні фонарі на діоди, та виправлені дитячі проблеми 2104 по світловим недугам Оптика Bosch денні вогні діоди CREE) На Авто стоїть газ купував з ним але не користуюсь редуктор знятий нещодавно підключали все працює за потреби можу під'єднати Розхід бензина 7 по місту тому не маю потреби. 16.12.2025 було замінено мастило ZIK 5W40 на зиму в моторі, мастило в коробці та мосту XADO 75W-90, двигун зроблений. В комплекті резина з дисками літо зима стоїть всі колеса купувались на авто разом + всякий дріб'язок що на фото + всякі прокладки і т.д. АВТО СІВ, ДЯКУЮ ПОЇХАВ, Тільки з Переоформленням! Можна через Дію. Є страховка Але на Інваліда! Подивитись та придбати авто можна попередньо домовившись але тільки реальним ПОКУПЦЯМ не витрачайте Мій та свій час. Особам Які намагаються допомогти в продажі чи розміщенні Авто на своїх Платформах Дякую в допомозі не затребуваний. Запчастин і т.п На 1500 з Гаком! телефон для довідок **********
продам в очень хорошем состоянии семерочку.ездил дедушка.позле незначительного дтп-догнал маршрутку,до дтп идеал.мотор 1,5,5ступка,все родное,ни одной дырки,два комплекта колес,новый аккумулятор,сигнализация,музыка,все запчасти для ремонта куплены.уже нет времени доделывать.любое переоформление
