- 63 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Не продаю а відриваю від серця авто в ідеальному стані як технічно так і ззовні, в авто працюють всі кнопочки і лампочки навіть радіо можна слухати, тільки гаражне зберігання, зими не бачило, авто оброблене іржі немає зовсім (коричневі плями на фото це мастика) площадкам прошу не турбувати, з пропозиціями купити за дві гривні також. Любий вид продажу чи то переоформлення чи по куплі продажі (зможете їздити на старих номерах як на мене так ще гарніше), не знаю чому йде розбіжність пробігу з авторіа там на табло максимум 99999 може бути не знаю чого авторіа 120+ показує
Автомобіль в рідній фарбі, гаражне зберігання, є сліди експлуатації, один власник, свіжа страхівка від 5.12.2025, нові свічки, трамблер, відрегульовані клапана, заводиться з півтику. Тільки переоформлення
Продам ВАЗ 2106, 1987 р.в., після повного капремонту кузова, двигуна, ремонту всієї ходової частини, вихлопної системи, системи електрообладнання і т.д. Весь перелік робіт з фото надамо при огляді. В автомобілі встановлені ц/з, сигналізація, електрозамок багажника, магнітола МР3 + 2 динаміки, протитуманні фари, фаркоп. Машина перереєстрована після вступу в спадщину, страховка до 02.06.20(27) року. Продаж тільки з переоформленням!!! Реальному покупцю невеликий торг. Всім вдалих покупок!!!
Робоча машину не для комфорту.Із плюсів:нове зчеплення,новий редуктор заднього мосту,стартер,радіатор,ремінь ГРМ,розпредвал,перед зимою то карбюратора,два комплекта майже нової резини,фаркоп,верхній багажник.Із мінусів:коли міняв зчеплення замів робочий циліндр но походу він брак і педаль зчеплення не завжди повертається в своє положення.Ціна питання 500 гривень та пів години часу.Заюзаний салон та сидіння.На авто присутні рижики.Торг біля авто .Повне переоформлення.З пропозиціями за 300 і т.д не турбувати.Всім вдалих продажів та покупок.
Продам легковий автомобіль "ВАЗ-2108.01", 1987р.в., двигун 1.3л, 4-ступінчата КПП, колір бежевий. # Автомобіль на ходу, все працює, повністю обслужений - тобто "сів і поїхав". З ньюансів: # - немає акумулятора, "помер" (прийшов його час), - кузов поварений і помальований власними силами (не всюди), - дещо "втікла" вниз кришка багажника (витягнулися завіси), але закривається, - пагано працює (скоріше не працює) лівий склопідйомник, - відпала кришка "бардачка" (потрібно замінити вісь, кришка в наявності). Всі інші подробиці - по-телефону або при зустрічі. З машиною віддам комплект зимової гуми та все що до неї знайду (різні запчастини, різний дріб'язок, устаткування/пристосування). ! ПЕРЕКУПІВ ТА ОХОЧИХ ПРОСТО ПОБАЛАКАТИ ПРОШУ НЕ ТУРБУВАТИ !
Терміново ВАЗ 2106 Троешний двигун Авто відповідає ціні Попередні власники 2 діди Двигун працює без нарікань Ходова в задовільному стані Резина хороша Недоліки по кузову звісно є ,але на роботу не впливає, глядячи для чого треба авто Всі питання по телефону Торг
Детали по телефону
продам ваз 2108 в хорошем состоянии ничего делать не нужно торг возле капота звоните...
Продам восьмьорку, напів зібрана, щоб була на ходу залишилось поставить стартер, радіатор і один супорт. По салону практично все є, карти, пласмаски,потолок,водійське скло, але не все стоїть, віддам в нагрузку все що до неї маю. По кузову хороша, переварений пол цілком, пороги, задні арки, підварені стакани.
Авто в дуже хорошому стані, за деталями телефонуйте
Продам класику.... Щодня на ходу... Встановив новий редукторний стартер, новий генератор 60А... Нові бронекабелі, нові свічки... Новий радіатор... Новий паливний насос... Нова помпа.... Нова вихлопна.... Сидіння класу комфорт+... інерційні ремені безпеки... Хороша гума всесезонна... Новий акумулятор... І багато іншого... При 80 трохи підспівує міст... Є рижики, але варити не треба... Гаражне зберігання... витрата по місту 8л газ ніколи не стояв... Компресія не менше 11... Детальніше телефонуйте за телефоном. В одній сім'ї з салону. Торг відсутній
ваз 2106 авто в хорошому стані не бита,ходова,двигун після капіталу.днище і кузов питань немає.салон чистенький панель не потріскана.кого цікавить тел
