- 96 тис. км
- Павлоград
- Не вказано
- Не вказано
Авто в гарному стані,не потребує вкладень,сів і поїхав.Звертатися за номером Юрій
Авто в гарному стані,не потребує вкладень,сів і поїхав.Звертатися за номером Юрій
Продм НИВУ у доброму стані , другий власник , двигун 1.7 ,ГБО 2 покоління , все пацює , резина в гарному стані , є фаркоп .Двигун після капітального ремонту,0 км пробігу
продам ваз 2104 в нормальном состоянии все вопросы по телефону
за детальною інформацією дзвоніть за номером Роман
Автомобіль в робочому стані сів і поїхав
Продам авто ВАЗ 2106 в хорошому стані. Всі питання по телефону 09******28
Продаю своє авто , автомобіль в доброму стані сів поїхав не гнилий , мотор зроблений п?ятиступка , об?єм 1,3 . Є комплект титанів
Полностью на ходу.Дно целое. 4 ступенчатая коробка передач. Сиденья с Форда.
Продам Ниву в хорошому стані.Варити і красити не потрібно. Є багато запчастин. Торг. Вся інформація за телефоном
Всі питання і пропозиції по телефону.
Шісточка в дуже гарному стані, як на свої роки, мотор супер, заводиться з пів тику, стоїть електронне зажиганіє, карбюратор відрегульований малий розхід бензини, доречі в техпаспорт вписаний газ колись стояв але перед поваркою зняли його і не ставили, проводка лишилася, переключатори і редуктор, задній бампер є, просто знятий, в машині поварений повністю низ і права ціла сторона, лишилося поварити пів лівого карніза (заказав новий цілий з блєхи 1.3мм) і кусочок крила на фото видно, також додається в комплекті немає часу цим зайнятися, ще один нюанс з під головки підтікає трохи масло потрібно замінити прокладку, вже стоїть нова куплена, і долити в міст нігролу, і немає страховки, торг на добру каву.
Авто в хорошому стані все по машині зроблено мотор після капітального ремонту ходова в хорошому стані ,машина не варена
