- 710 тис. км
- Одеса
- Не вказано
- Не вказано
все вопросы по телефону
Багато чого зроблено. По кузову на свої роки у досить достойному стані. По техніці простіше розповісти по телефону. Авто на газу. Газ вписаний. Я власник авто переоформляється. Страховка свіжа. Телефонуйте усе розповім. Не завжди можу відповісти(хто причетний ті зрозуміють). Буду на зв'язку обов'язково передзвоню.
Машина в гарному доглянутому стані, машина вже тонована бока 5% лобове і заднє 15%, стоять лед фари, мотор в ідеальному стані не сапунить не димить не троїть, карбіратор відригуліруваний на мінімальний розхід 6-7 літрів на 100, ходова в нормі робилась рік тому нічого не стукає не грюкає, пороги дно ідеальні, по покраскі єсть пару маленьких моментів, продаж на штампах, резина зіма але не дуже хороша, на зіму є комплект штампів з норм резиной, звоніть пишіть в любе время
Машина у відмінному стані, сів та поїхав, нічого робити не треба. Машиною володію рік, усе робилося і мінялося для себе. Свіжа страховка. Титани R13. 5 ступка. Сигналізація. 100км/год їде як рідна. Газ працює як годинник. Ходовка не стукає, зроблена. Новий стартер. Новий генератор. Двигун як годинник. Гума у дуже гарному стані. Електрика уся працює. Пічка дуже гарно гріє (в -18 було тепло в салоні) також при перекритті крану, дує холодним. Машина однозначно потребує вашої уваги. Продаю у зв?язку з покупкою іншої машини! Прохання краще писати на вайбер або телеграм, бо не завжди є можливість одразу відповісти на дзвінок, бо працюю.
Авто для розуміючого кола осіб: реставраторів або цінителів чи просто фанатів Обмін на мотик крос, або квадрік Є ВідеоОгляд тут дивіться! - Оригінал! 1985рік! 1.6 - Рідна фара за виключенням 3 підкрасів - Кузов не ідеальний по правій стороній все добре по лівій є питання - Мотор працює гарно та дуже жваво тягу має прекрасну - КПП 4ступка оригінал не розбита та працює без хрустів - Салон в повному оригіналі з підголовниками з рідною шумоізоляцією та хорошим ворсовим ковроліном - Багажник обшитий заводським пластиком - Ходова в повному ідеалі: Нові! Амортизатори, пружини, барабани, троси ручніка, радіатор, свічки, вентилятор. також був налаштований карбюратор! - Електрика робоча на 95% працює навіть задній хід. Є також підсвітка в проємі дверок шо рідкість - Є акуратно вбудоване радіо з оригінальними колонками в оригінальних місцях - Гумма повністю нова Власник живий та присутній Дзвоніть поспілкуємось!) є Торг ДОСТАВКА ПО ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ
Продам автомобиль нормальному стани як по кузову так и по мотору, мост не виє , торг коло машини!
Авто на ходу, в хорошому стані. Сигналізація, центральний замок. Автомобіль батька. Машина не гнила, є нюанси по ЛКП.
машина на ходу. Всі деталі по тел
Перекупам не дзвонити… торг доречний.. всі питання тільки по телефону На смс не відповідаю
Продам Ваз 2109 1.1 LS авто переварене,повністю зроблена ходова,по мотору питань немає!
Продам Niva 2121 на бойовому ходу. - мотор 1.6 карбюратор - коробка передач - 4 ст (рідна) Мотор працює рівно, тихо. Стоїть нове зчеплення (Valeo) Роздатка, повний привід, все працює відмінно! Салон чистий, охайний! Машина покрита темно-зеленим раптором! Також є переоформлення! Можливий обмін на ваше авто!
Ваз 2106 1.3 Стан 7/10 Треба варити По мотору все добре По питаннях пишіть
В отличном состоянии, сел поехал вопросы по телефону, торг!
