- 100 тис. км
- Великий Березний
- Бензин, 1.3 л.
- Не вказано
КПП 5ст. Нова зимня резина ідеальний стан на свої роки. Авто знаходиться в с.Люта дзвонити тільки на вайбер або ватсаб.
КПП 5ст. Нова зимня резина ідеальний стан на свої роки. Авто знаходиться в с.Люта дзвонити тільки на вайбер або ватсаб.
Автомобіль у гарному технічному та візуальному стані. Надійний, економний і зручний — ідеальний як для щоденного користування, Перевірений і надійний варіант.
Продам Ниву
Авто у відмінному стані. Живий кузов без корозії. Вся ходова, щеплення та багато іншого про регламенту замінено. В ДТП не була. Антикор у 2024 році. Салон охайний. Додатково встановлено ДХВ та ПТФ. Мотор працює рівно. Їде м’яко, тихо, потужно. Всі рідини замінювались вчасно та найвищої якості. Комплект літньої резини на легко сплавних чорно-сріблястих дисках робить авто ще більш привабливішим. В авто нічого доробляти не треба, всі системи працюють справно. Все, що зробив за півтори роки користування можу скинути файлом додатково. Надійне авто. Сів та поїхав.
В робочому стані-Сів пойіхав.Кузов поварений і оброблений.Ходова ,коробка все норм.До машини йде в комплект ,колеса R 15.і багато других запчастин до ходової,роздати і мостів.Е нюанси по покразц і,Двигун починае підкурювати і не критично брати масло.Торг можливий для реального купця.
Продам Ниву 2008 рік, Газ-бензин працює дуже добре, що сьогодні дуже актуально, з цінами на бензин! Машина обслужена повністю, фільтра - масла поміняні всюди! Нові радіатори та генератор! Антифриз залитий новий! Тормоза нові! Резина Грязева нова і диски теж! Стан: сів-поїхав! Сідушки від БМВ, зручні, і міцні! Решта по телефону!
Мотор після кап ремонту, комплект зимньої різини з дисками. газова установка. за деталями звертайтеся за номером
продам машину хорошому стані не бита не крашина
ВАЗ 2105 2005 року випуску. Автомобіль в ідеальному стані, так як був повністю розібраний і відновлений до заводського стану. Кузов був відновлений, заново пофарбований і захищений від корозії. Проведений капітальний ремонт двигуна ( на всіх нових компонентах ) . Ходова частина так само повністю нова. Салон автомобіля обезшумлений, встановили нову стелю, дверні карти, сидіння були перешиті. Задня напівсфера затонована якісною плівкою. Двигун після капремонту пройшов менше 2000 км, тому ще проходить обкатку. В авто було вкладено море сил і коштів. На обмін цікавить мінівен ( Opel Vivaro, Renault Trafic, Nissan Primastar - пассажирські ) .
продам або обміняю зі своєю доплатою на авто яке мене зацікавить. любий вигляд переоформлення. авто кожного дня на ходу, масло не бере, двигун 1,5 КПП 5 ст. колеса r 15, зимова, та є комплект літньої майже нова. машина не нова,та як у всіх є дрібні недоліки. кому треба більше інформації телефонуйте,торг присутній
Авто на ходу у рідній фарбі окрім одного крила в комплекті даю 4 титанові диски і багажник на кришу і ще один мотор якщо цікавить за додатковими питаннями пишіть в чат тільки переоформлення можливо через дію 50/50
Продам або обмин з моею доплатою .2006 р,в. 1,7 інжектор.мотор після капіталки,новий компютер,передній міст з іномарки,машина в хорошому робочому стані.
Автомобіль в хорошому стані, куплений з салону,перший власник!
