- 380 тис. км
- Тячів
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Находу сив поихав машина роблена для себе.
продаю жигулика в хорошому стані +титанові диски
продаю ваз-2106 в хорошому стані нічого не потрібно робити по ходові по моторі все як лялька сів поїхав машина в хорошому стані гараж не зберігання
Авто в хорошому стані. Знаходиться в с.Залужжя Авто кожен день їздить, З мінусів: Лак (криша - помітно, капот і багажник - не помітно) Торпеда тріщини від сонця Рижик маленький на капоті і один під дверною картою водія З плюсів: Титанові диски + хороша ризина Зроблена ходова + рулєва рейка Нове щеплення + тросик Нові патрубки + радіатор Новий ГРМ і Ремінь генератора Нові ступіци + автобафери Нові уплотнітєлі Нова задня тонована оптика Нова передня оптикпа Led лінзи + поліроване скло Нове лобове та заднє скло Нові замки + дверні ручки Все світло працює+ туманки Нові свічки і бронє-провода Мастило Кастрол заливалось Нові підшипники Новий бензобак + насос Зроблена пічка і радіатор Нові Кулаки Тоновані вікна + музика + 3 порта USB
Куплена у 2009 му. До 23 -го року була у одного власника, і потім вже в мене, тому стан авто дуже хороший. Щоб ви розуміли , на ній лобове скло заводське ще , як всі інші, крісла не просиджені, салон цілий. З середини 23-го їздить на газу. Газ 4-го покоління. Вона і так дуже економна по росходу , а на газу , то взагалі задаром). Минулого літа куплені 4 нові колеса, стартер, замінено грм (взяв Bosch) , замінена прокладка під головкою, замінені підшипники ступиць і вихлопна система. Центральний замок , 2 комплекти заводських ключів. Вкладень не потребує. Обслуговувалася своєчасно і якісно . В ній нічого не гримить , не димить , не скрипить. Сядете за руль , проїдетесь, різницю відчуєте зразу. Розглядаю варіант обміну на дорожче авто з моєю доплатою.
Продам автомобіль, в хорошому стані+ зимова резина.
Авто в гарному стані! Всі питання по телефону!
Авто дуже хорошому стані ,все за мінено вкладень не потрибує .
Авто в дуже гарному стані, вкладено дуже багато сил і грошей . Машинка зроблена для активного відпочинку. Ходова частина все нове. Салон новий, сидння повністю перешиті, карти, ковролін , шумоізоляці, все нове. Мотор коробка в ідеальному стані. Установлені силові бампера перед та зад. Бокові підніжки теж присутні. Є додатково експедиційний багажник, додаткова лед освітлення, та шнорхель . Машинка приваблює своїм виглядом. Сів поїхав .Авто пофарбоване в раптор Готовий до будь яких перевірок на СТО. Додаткова інформація по телефону. Всім Мирного Неба!!!!
Авто було на зберіганні в гаражі, продається разом з комплектом літньої та зимової гуми. Детальніше по дзвінку. Прохання після 20 00 не турбувати
Машина в хорошому стані, все працює добре, сів поїхав, будь який вид переоформлення, гарна резина, можливий торг, місто Хуст.
авто має гниль на ходу їсти масла та курити треба гроші готов к торгу
Продам ВАЗ в хорошому стані мотор робить добре ходова добра по кузову як на фото хороший торг можливий обмін ваша доплата
