- 130 тис. км
- Рівне
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
авто в хорошому стані! можна всі перевірки на будь яких сТо
авто в хорошому стані! можна всі перевірки на будь яких сТо
По автомобілю було зроблено капіталку двигуна ! Машину в гарному стані за деталями телефонуйте : **********
Всі деталі по автомобілю за телефоном **********
Авто повністю на ходу,сів поїхав,не гнила,варити красити не потрібно,технічна частина спортивна,електрика вся працює,резина нормальна вісі чотири,плюс пара зимової,віддам газову,авто експортного варіанту. Кого цікавить дзвоніть,все розкажу. Можливий торг,обмін з моєю доплатою **********.
Продам авто в хорошому стані, уся ходова та розвал зроблено. Газ, бензин, газ вписаний, машина переоформляється
Ваз 2170. Газ 4 покоління
Автомобіль в хорошому технічному стані. 1.6 газ бензин. Газ вписаний в техпаспорт. Коробка полонез п?яти ступках.Двигун після капремонту 20 т. Нові стартер генератор та акумулятор.
Всім доброго дня! 2008 рік, 1,5 газ/бензин, газ вписаний в техпаспорт є нюанси по кузову, був в невеликому дтп (крило, фара, бампер). Гарний колір, зашумлена, тому як для жигулика більш менш тихенька), тонована, хороша музика, два комплекти коліс, коробка не виє та не вибиває. З зробленого: нещодавно перебраний двигун та зроблені пороги. Загалом, приємна машина, 5 років в одних руках, є свою нюанси та трішки потрібно буде нею позайматись. Детальніше по телефону, торг.
продаж авто
технічний стан автомобіля хороший один власник деталі за телефоном
Машина на повному ходу, газ бензин, нова зимова гума, ходова перебрана, замінені помпа, ремінь грм, свіжий антифриз, ремінь генератора, радіатор пічки. Масла, фільтра замінені на 185 тисячах. Реальному покупцю торг. деталі по телефону.
Машина на ходу. Хорошому покупцеві торг в межах розумного.
Кого конкретно цікавить пишіть і обов?язково з переоформленням.Є проблеми по кузову вм?ятини але ціна цьому відповідає і є проблеми по охолодженю а так повністю на ходу пишіть тількі на соц мережі по цьому номері
