- 44 тис. км
- Козин
- 1.45 л.
- Ручна / Механіка
Продам власне авто в гарному стані. Мотор працює рівно не димить, ходова не стукає, кузов не гнилий, передні електро склопідйомники, хороша літня резина на титанах, форкоп, хороше світло, хороша музика, новий акумуоятор, масло замінено 4000 км тому з усіма фільтрами, авто в використанні кожен день, присутній торг біля капоту. Переоформлення
Авто в ідеальному стані, гаражне зберігання, новий акумулятор, два комплекти нової резини на дисках зима-літо. За деталями по телефону.
Потребує косметичного ремонту
Продам терміново торг на ходу
Автомобіль на впевненому ходу (Мотор, коробка,ходова в хорошому стані .По кузову поварена пошпакльована була готова під п окраску простояла 2 рокі,заводиться На даний момент потребує шпакльовкі покраски .Без акамулятора.Є банка КРАСКІ(1л) .Андрій
Авто у чудовому стані!!! Інжекторна, працює чудово!!! Можливий обмін на нерозмитнені авто... кому цікаво дзвоніть цікавтесь!!!!
Продам ВАЗ 21093 машина супер вкладень не потребує заміняні всі чотири стойки стоїть двох стороння сигналізація камера заднього виду нова резина зимова новий акумулятор
2001 року випуску 2003 року експлуатації з 2016 року в одних руках 1,8 барбюратор мотор- часи!!! багато зроблено, багато вложено з розумом. 20 км назад зробив: -новий редуктор переднього моста - новий піддон (лижа) переднього моста -свічки нові -шлангі на бензин і тормозну житкость -новий радіатор - дві полуосі взборі нові -заміна шруса на промкардані - дві шарові і наконечник довгий нові - заміна антифриза -заміна масла в двигуні, мості передньому, коробці та роздатці - заміна фільтра на бензин, масляний та повітряний - заміна тормозної житкості - промивка пічки Страховка по листопад 2026 року. обмін, моя доплата готуємо до фарбування в раптор! рав хороший і дешевший буде обмін на мото техніку, квадрик або авто на автоматі
В моєму володінні вже 2 роки, брав як перше авто, за 2 роки було багато чого зроблено в технічному плані. На даний момент авто має повністю справний технічний стан, їде добре. Компресія у всіх циліндрах близько 10. По технічній частині питань до авто немає, лише кузов має корозію, що на фото чітко видно, дно як для 45 річного авто досить добре збереглось. В цілому як для першого або робочого авто вона непогана, поставлені задачі виконувати буде. Ремонт в порівнянні з іномарками досить дешевий, особливо якщо самі це робите. Торг присутній але не великий. Хто бажає ще щось дізнатись про авто дзвоніть або пишіть (авторіа, вайбер, телеграм по номеру в профілі). Технічні зміни за останні 2 роки: - замінений рульовий редуктор; - замінені задні та передні колодки; - замінені передні та задні супорти; - замінені головний та робочий тормозний циліндр; - замінено головний та робочий циліндр щеплення; - встановлено вакуумний підсилювач гальм. - почищений карбюратор та відремонтований вакуумний привід другої заслінки. - Замінений ланцюг ГРМ зі всіма зірочками та натягувачами, при заміні ГРМ замінено шків колінвала та сальник колінвала, мастило в моторі мінялось близько 500 км назад. - відрегульований зазор клапанів приблизно 1000 км назад. - замінений краник пічки салону. - стоїть акумулятор якому приблизно 1.5 роки; - стоїть нова зимова гума (віддав 8000 за комплект, дорогу зимою тримає непогано як для такої цінової категорії). - по ходовці мінялось декілька передніх та задніх сайлентблоків в парах. - встановлене безконтактне запалювання.
2000 назад міняв мастило фільтр резина задні нові передні 40 % зажиганіє електро насос підкачки топліва електро матор після капіталки мастила не бере не димить коробка 4ступнева пороги цілі арки цілі дно поварене сів і поїхав
