- 75 тис. км
- Острог
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Всі дедалі за номером телефону.
Продам дев’ятку 1993 року Газ/Бензин Дзвоніт5
продам, состоянія хороше, замінені кардани на нові на шрусі,задня підвіска нова усилена,нова зимня різіна проїхала 150км,стоїть двигун від гольфа 1.9 дізель,працює все добре проблем немає
Авто повністю в робочому стані їде гарно , зроблено двигун,коробку ходову та замінено всі розвідники, стоїть газ вписаний в техпаспорт,продаж з переоформленням!?
Машина на ходу торг біля капота 1300
Авто в хорошому стані все по машині зроблено мотор після капітального ремонту ходова в хорошому стані ,машина не варена
Авто в гарному стані по кузову слідів рижиків та гнилі немає. Ходава, коробка і мотор у відмінному стані! Коробка переключає плавно .Мотор сухий та доглянутий. Масло замінено в коробці та в моторі на 88000 пробігу.Салон охайний, доглянутий!В комплект віддам зивову резину р13 на штампах (майже нова). А на машині установлена літня резина на гарних легкосплавних дисках R14. Також в авто присутній центральний замок та сигналізація. Тільки переоформлення на нового власника. Всі інші деталі по телефону!!!!!
авто на ходу,заводиця їде,потрібно підварити задній ланжерон біля балки ,торг на каву
Автомобіль в задовільному стані, перший власник, пригнаний із ГДР в 1993 році. Рідний пробіг, салон - біошкіра. Обігрів заднього скла. Ковпаки на дисках.
Продам авто, потребує вкладень по кузову. За питаннями по телефону. Авто стояло 2 роки без використання. Можливе переоформлення.
замінено гальмівні диски, гальмівні барабани, щеплення, поставленні не втикові поршні, стоїть газ 4 покоління.
Доброго дня продам 99 (карб)брав для себе під відновлення але немаю часу і бажання нею займатись замінив 2 радіатори відреставрував генератор замінив прокладку клапанної кришкі передня резина (80%) задня лиса)))) але додаю ще 2 колеса на літній період норм є люк нетече загальний стан 3. можливо хтось захоче позайматися чи під запчастини жига не на ходу пропала іскра треба дивитись до алектрики більш детально по тел 05******20 цікавить обмін на електро самокат варіанти кидайте в вайбер
Машина в ідеальному стані, пробіг реальний, рілна краска, нічого не потрібно варити красити, сів-поїхав
обміняю на уаз бортовий в нормальному робочому стані.можливий торг
Авто для села. Заводиться їде без питань,цеї зими в -20 без питань заводилась жодного дня не підвела. Є свої нюанси на свої роки,але ще можна кататися і кататися. Залишу в подарунок магнітолу та провода для динаміків Звоніть пишіть розповім більше
Продам 8 в непоганому стані технічно справна замінено багато деталей робилась як для себе потребує зварювальних робіт тільки порогів за більш детальнішою інформацією звертайтесь по телефону
Продам Дійсно живий ВАЗ 2112 Авто не гниле, по мотору все ок, по МКПП все добре, по ходовій жива. Салон нормальний . Машина вся обслужена. По документах все супер можливе переоформлення. Також цікавить обмін на не розмитнений позашляховик.
