- 144 тис. км
- Одеса
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто куплене з салону, в 2012 році. Один власник. Газ/бензин. Склопідйомники на передніх дверях. Новий акумулятор. Подробиці по телефону. **********
Авто куплене з салону, в 2012 році. Один власник. Газ/бензин. Склопідйомники на передніх дверях. Новий акумулятор. Подробиці по телефону. **********
Машина технически исправна переоформление!
Ціна-договірна Автомобіль в гарному стані, не брав участі в ДТП. По всім питанням бажано звертатись через: вайбер, телеграмм, електронна пошта.
Состояние нового автомобиля Оригинальный пробег
ДУЖЕ ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ!!!! Машина від власника,одеська РЕГІСТРАЦІЯ,любий вид переоформлення!!!! Машина після прильоту шашеда,двигун заводиться,працює ідеально,по ходовій частині автомобіля нарікань немає ніяких,коробка передач в ідеальному стані.Офіційний автомобіль, куплений в офіційного дилера!!!!
Авто в гарному та доглянутому стані, сів поїхав. По кузову ціла без іржи та дирок. Рідний пробіг. З документами все чотко,машина на мені.
машина обслужена сиденья от VW Тигуан електроусилитель газ вписан оптика би лед двигатель капитален 10000 назад газ обслужен новий аккумулятор пороги замінени обесшумлена промовилена диски на зимней резине новые задние барабани есть мелкие нюанси по кузову от прожитого времени
Ваз 2107 дріфт корч на ходу, недобудова, коробка 4ступка, двигун 1,5 ремінь на заварці, не гнила підлога цілі переварені, лонжерони теж по салону є всі карти та дрібниці
Авто в гарному стані. Карбюратор та щеплення після ремонту. 2003 рік. Дзвонити на 6-2-4-6
Продам ВАЗ 21112, 2007 року виготовлення, авто в гарному стані, 1.6 газ/бензин, в ДТП не була, гаражне зберігання, торг можливий всі подробиці за телефоном...
Продам Приору в отличном состоянии. Поменяни масла, фильтра, грм, помпа, термостат, свечи. Стоит выхлоп stinger паук 4-2-1, машынка очень резкая едит бодро, покругу тонировка, фаркоп.
авто у чудовому стани 14 литие диски резина зимняя на крыше стоит багажник стоит новая магнитола оригинальние пионер колонки стоит СПб
Полностью обслужена от хозяина хорошее состояние для своих годов зимняя резина есть багажник подробности по телефону или возле машины
Нова помпа, нова крильчатка, новий ремінь, масла фільтри, свічки, дроти запалювання, замок запалювання, новий антифриз, замок багажника, нові подушки двигуна, передня решітка повністю нова, відрегульовані клапани, карбюратор налаштований, новий паливний шланг і фільтр, нові обшивки дверей, насадка глушника, задні стекла ліхтарів нові.
Всі питання по телефону
Продам Ніву ВАЗ 2121, 1,6 л. бензин. 4х ступенчата КПП. В доброму стані, вкладень не потребує
машина повністю обслужена, у власності 3 роки , роботи з нею було зроблено дуже багато , був зроблений свап двигуна, поставлені поршні з ямками під клапана і всі комплектуючі ( наїздив 50т км після заміни) , новий гена , всі патрубки сальники і.тд було замінено , стоїть новий грм -ролики INA ( повне ТО було місяць назад , тисячу км проїхало авто ) по двигуну та коробці взагалі без зауважень ! Салон доглянутий , перешите (кермо , ручка кпп, та підлокітник ) , є проблемні місця на задніх арках є рижики , задній і передній бампер з дефектами не значними , кузов в рідній фарбі , незначні царапки ,сколи ! Стоїть прямоточна банка , звучить дуже добре , по ходовій також було повне ТО мінялось майже все , саленблоки , наконечники , шарові , стійки , зроблено розвал сходження , стоїть нова зимова резина Sonix . По документах все в порядку тільки переоформлення , в техпаспорті газ вписаний але ніколи ним не користувався тому одразу зняв газову установку , якщо більш зацікавив даний варіант можу більше розповісти , дзвоніть ! Детальний огляд авто можна буде зробити в Одесі або в Березівці
