- 932 тис. км
- Одеса
- 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто на повному ходу , за будь-якою реформацією дзвонити по номеру
Машина в гарному стані. Не фарбавона! Обслужена. Вкладень не потребує. Сів і поїхав. Інжектор. Более подробно по телефону
ВАЗ 2110 16-клапанний мотор, працює відмінно, масло не бере, не гріється, не димить, коробка передач не гудить, не вибиває, по кузову порядок, стакани лонжерони днище ціле, свіжий акумулятор, хороший торг.
З машиною все гаразд, коробку тільки перебрали. Потрібно руки прикласти до днища. два баки в подарунок Глушник приварили, двигун 21011 працює добре. У салоні прибрано. Підвіска світлодіодна стрічка Є магнітола і колонки. Водійське та пасажирське нові сидіння
Автомобіль в гарному стані
🚗 Продам ВАЗ 2110, 2007 рік 🔹 Двигун 1.6, 8-клапанний 🔹 Рідний пробіг 🔹 Нова всесезонна гума 🔹 Нещодавно замінено масла та фільтри 🔹 Автомобіль доглянутий, на впевненому ходу 🔹 Двигун працює добре, коробка без нарікань 🔹 Салон охайний 🔹 Документи в порядку, будь-який вид переоформлення 💰 Ціна: 2250 $ 🤝 Торг присутній біля авто 📞 За додатковою інформацією телефонуйте або пишіть у приватні повідомлення. Авто варте уваги, сів і поїхав! 🚘
Авто на ходу, двигун у рабочему стані
Продам ВАЗ в робочому стані. Нормальна робоча машина; газ/бензин; двигун працює рівно, не димить, масла не їсть; по кузову є рижики, але на швидкість це не впливає; в подарунок комплект майже нової гуми на залізних дисках; зберігається в затишному гаражі; важке не возила. Їздив пенсіонер. Інші питання лише за телефоном господаря: ********** - Анатолій Миколайович.
машина на полном ходу,сел и уехал, вложений не требуется,есть лёгкие коррозии по кузову но незначительные!
фотобую из варёных робіт
Всім доброго дня. продам сімейний автомобіль в доброму стані. Дуже економічне авто з витратою газу 8л на 100км. Автомобіль повністю обслужений та не потребує вкладень.
Автомобиль ВАЗ 2107 (1987 г.в.) почти в идеальном состоянии, не ржавая (была обработана антикором) почти все родное, даже хром и резина. Выкатывали и ездили только для проветривания. Из не родного радиатор (медный 1991 г выпуска) с патрубками, бензонасос, корректор фар, крышка расширительного бачка, акумулятор и резонатор. В радиоприемник вставили ФМ блочок. Заменен сальник коленвала, отрегулированы клапана. Работает как часы. Есть вмятина на правом переднем крыле (на фото видно) и несколько повреждений краски.
Продам. Блок розточений. Відшліфований. Коліно відшліфоване. Шатуни з поршнями. Поршні нові. Кільця до них є. Вкладиші є. Бугелі від рідної голови є, там виробіток. Купив інші, потрібно підігнати над коліно. Порося (мається на увазі масляний насос) новий. Прокладки, свічки, мастила фільтри до неї всі нові є. Трамблери помпи котушки.... Довго перераховувати. Загалом по двигуну все нове +- по ходовій, 2 коробки робочі. Голову відреставрував. Канали заварені. Віддам глушник 2х дульний від Куги. Акум. Доп радіатор Форд. Запчастин на 1000+ купував для збірки. Спереду 2 склопідйомники. Потрібно зібрати. Скло все є. Пластик є. Карту краще перешити. Не встиг. Батони перешиті в шкірозамінник. Є салон від фієсти 2017 року, з підігрівом, ідеально стає. Віддам антикорозійку хорошу. 2 диски 14. 2- 13го. Дам сигналізацію нову і купа ще приколів. Знаходиться на Грушевського. Дивитися з 9-5. Омивайка нова Nissan в подарунок. Авто для тих, хто хоче зібрати конструктор. Причина продажу – немає часу. Авто переоформлюється. Штрафів, арештів, в ухилянтів від ТЦК питань немає. ГН.Довіреність на мені. Господар не проти переоформлення. Продаж не терміновий. З'явиться час – буду збирати далі. Аргументом для торгу послужить безкоштовний шнорматаж на будь-якому вашому легковому авто. Ось і все. На дурні запитання не відповідаю.
Все гарно працює,по мотору без нарікань,вікнопідйомники електро,сів поїхав,машина в гарному стані,по кузову трішки є дефекти зовсім трохи! вся детальна інформація за телефоном
