- 300 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам машину! По машині багато зроблено, стан гарний, по машині все рідне, метал, скло в круг все рідне, мотор без ремонту, масло не бере взагалі, стоїть хороша музика,резина нова Matador.
Продам машину! По машині багато зроблено, стан гарний, по машині все рідне, метал, скло в круг все рідне, мотор без ремонту, масло не бере взагалі, стоїть хороша музика,резина нова Matador.
Ваз 21150 на ходу, газ вписаний і працює їздить постійно, нові фари, свіжий генератор стартер дросельна заслінка, датчики, багато чого робилося. Є сліди ремонту переднього бампера, капот пошкоджений. Якщо є питання пишіть у месенджери. Ціна 1500, можливий торг.
Авто в нормальному стані, нові: генератор, передні стійки, стартер, резина, ходова зроблена(гранати, шарові, сайлентблоки), є проблеми по кузові, тріщина лобового скла) деталі при огляді торг біля капота. Можливий обмін на авто дорожче (до 5000)
Продам дуже хороший автомобіль, один господар, автомобіль без рижиків і гнилі, у хорошому стані, весь обслужений, торг присутній)
Продам свою машину на ходу. Двигун жвавий, масла не бере, тяга хороша.Инжектор. Ремінь ГРМ пройшов 15 000 км, новий гальмівний циліндр. По ходовій все замінено. Акумулятор в нормі. Днище не гниле, посилене з пасажирської сторони. Кузов не гнилий, але є нюанси. Подекуди лущиться лак, є "рижики". Гума всесезонка, в хорошому стані. Пічка нова,гріє дуже добре!Продаю в зв'язку з пошуком дорожчого авто.
Продам свой автомобиль, езжу редко, только сделал капиталку двигателя, новый аккумулятор, комплект сцепления, новая проводка трамплера, 50 км назад чистка форсунок, новые свечи, новые ближние ламы ближнего света 100+, магнитола (USB), новые колпаки, в подарок отдам новую обшивку салона.
овтомобіль в гарному стані, не гнилий є нюанси по кузову. двигун в ідеальному стані масла не бере, від заміни до заміни + - 100грам. коробка фіат 5- ступка всі передачі вмикаються відміно. всі рідини замінені, віддам тільки в гарні руки. торг присутній
1 власник з солону! 130 тис. рідного пробігу! Авто в чудовому стані, 1.6 16 клапанна! Мотор працює як годиник, масло не бере, не димить, не сапунить. Коробка працює ідеально, передачі не хрустять, не вибивають, ходова м?якенька, не стучить. По кузову авто майже вся в рідній фарбі, є тільки 3 підкраси, не гнила, дно ціленьке, вся промовілена! Гарна гума, на класних дисках! Переоформлення!
Продам ВАЗ 2107 в гарному технічному стані. Один власник. Без ДТП Рідна фарба, є дрібні сліди експлуатації. Автомобіль повністю на ходу, нова всесезонна гума у подарунок. Новий АКБ. Будь який вид переоформлення. Торг біля капоту
Два комплекти резини,2 комплекти килимків,газ 4 покоління,машина для їзди кожного дня,тонована по кругу 1000 км назад було замінено прокладку ГБЦ ТА ЗРОБЛЕНО ГОЛОВУ ПОВНІСТЮ.
Продається ваз 2110 авто в гарному доглянутому стані по авто багато чого робилось наприклад був зроблений капітальний ремонт двигуна,а саме заміна клапанів,притирання,фрезерування,нові ковпачки,масла,фільтра замінювались,прокладки,сальники,кузов майже в чудовому стані пороги цілі не гнилі варити машину не потрібно,в машині є приборна панель від лади пріора,гітарка від неї також в авто встановлено газ 4-го покоління торг присутній,за більшою інформацією пишіть або телефонуйте
авто в гарному стані, всі питання за телефоном
Продам ваз 2103 По кузову весь живой, дырок, явных рыжиков нет. Смотрел зачищал подкрашивал. По электрике - все работает штатно и четко. Установлен электро бензонасос. По двигателю - капиталка была 3 года назад, год назад менял прокладку ГБЦ попалась не качественная, наружу стало видно антифриз. по ГБЦ прошарашивание сёдел, притёртые клапана, маслосъёмные колпачки новые. По ходовой все в норме, ездит адекватно Установлено 1 год назад ГБО 2-го поколения с датчиком уровня топлива в салоне. Салон в порядке. От хозяина с переоформлением. По вопросам пишите в личку Дмитрий Торг у капота
Не гнила,нова гума,охайний салон,ходова без запитань,двигун та коробка в нормальному робочому стані.Торг
Авто на ходу, 2 власника. Прийхати та подивитись, можно в любий день.
Машинка в дуже хорошему Стани хороший торг
Авто на ходу Г/Б.Газ вписаний т.п.Не гнила.На тітанах.Всі питання по телефону або у капота.Розгляну варіанти на обмін,ключ на ключ.
