- 200 тис. км
- Затишшя
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Нива на повному ходу все працює, кузов на фото видно, до ходової подивитись, тел
Нива на повному ходу все працює, кузов на фото видно, до ходової подивитись, тел
Продам авто в чудовому стані. Газ/бензин. Переоформлення
Терміново!!! Авто в робочому стані, сів і поїхав. Надамо додаткові нові запчастини.Пишіть на вайбер
авто на повному ходу є газ можна с переоформити возможен обмін вопроси по тел
🚗 Продам ВАЗ-21093 «Балтика-Л» 📅 Рік випуску: 1997 📍 Перша реєстрація: 2003 рік Автомобіль повністю відновлений з нуля після реставрації. 🔧 Технічний стан: • Двигун після капітального ремонту (пробіг 1000 км) • Коробка передач після капремонту • Нові гранати • Нові стійки • Кузов повністю перефарбований • Роздвоєний вихлоп від Mercedes G-Class (працює тихо) 🛠 Ходова та комплектація: • Два комплекти гуми • Фари з лінзами та відмінним світлом • Електросклопідйомники • Уся електрика справна 🎵 Комфорт та салон: • Салон в ідеальному стані • Хороша аудіосистема • Сигналізація 📄 Документи: Автомобіль з переоформленням. Сів — поїхав. Зроблено багато доробок: • Блок запобіжників перенесений у салон • Амортизатори капота • Електрозамок багажника від BMW • Уся проводка укладена в гофру • Лонжерони та пороги оброблені пушсалом, залиті фусом • Усі вікна із заводським тонуванням 💰 Ціна: 2500 $ 💬 Можливий мінімальний торг реальному покупцю. **********
, переоформлення,газова установка вписана
коробка фіат 5ст.мотор 3.мост норм.сігналізация
є невеликі ржавчини по кузову, машина продається без акумулятора , така ціна тому що нова резина.. на неї проїхав може кілометрів 40. були поміняні наконечники , топливний фільтр, якісь замки, світло в салоні зроблене. мотор троечный їздить дуже добре... проблема з щепленням потрібно поміняти диск. гальма дуже добрі маю відео, якщо є якісь питання звертайтесь за телефоном
новий АКБ
Продам доглянуте авто. їде як іномарка. Не фарбоване ,економне, газ бензин . двигун працює ідеально коробка 5 Ступка.Сів проїхав куди завгодно. Кому потрібна хороша сімка телефонуйте,це ваш варіант.Переоформлення
Вкладено в авто дуже багато, перероблена ходова з мостами та роздаткою, встановленні електро сідіння та гідро підсилювач керма від NISSAN PATROL, встановлен та вписаний в тех паспорт ГАЗ! Авто дуже доглянуте! Стан відмінний, СІВ ТА ПОЇХАВ
Машина без вкладень, сів – поїхав. Гума 90%, акумулятору пів року, олії, фільтра і всі рідини поміняні 2000 км назад. З документами порядок, переоформлення обов'язкове, я другий власник, витрата палива 6л - 6,5л. Страховка свіжа, зроблена місяць тому. Встановлено гарну музику, двосторонню сигналізацію, задні замки від дітей, по колу встановлені знешумлені замки дверей. Машина повністю обслужена, чиста, решта по телефону. Можливий обмін із вашою доплатою, розгляну варіанти.
Машина у відмінному стані як технічно, так і візуально, з приємною витратою газу (ГБО 4-го покоління). Ціла, без ДТП, вiкна по колу заводські, на титанових дисках з гарною гумою. Пробіг рідний, двигун, коробка, ходова в ідеалі, чистий охайний салон (повністю знешумлений), вся електрика працює. Хороша оптика (лінзи), центральний замок, сигналiзацiя, акустика Pionner. Технічно обслужена, вкладень не вимагає, все справно, газ оформлений!
Продам або обміняю ваз 2108 Машина вимагає замінити трубки бензобака, Машина не нова є моменти Було підварено днище пороги цілі Якщо цікаво телефонуйте пишіть! Мотор 1.5 не димить масло не їсть КПП 5ст не вибиває не гуде Обмін цікавить на ваз 01-06-07 пропонуйте
Машина більше стояла в гаражі, ніж їздила, (я проїхав ~ 2000км), у зв'язку з закриттям полювання - продаю. Все працює - сів і поїхав. Є сліди експлуатації. Перевірка на будь-якому СТО. Всі витратні матеріали замінені, всі вузли прошприцьовані. Посилений задній міст. Всі фари та прожектори працюють. Обвіс: - Весь був розібраний, зачищений до металу і покритий спочатку 3 рази ґрунтовкою і останній шар антигравієм. Багажник на даху призначений для надувного 4-метрового човна (є в наявності, продаю). Два набори гуми на дисках (зубатка нова). Більше в особисті повідомлення. Торг.
Продам авто у гарному стані,рідний пробіг 111 тис.км. З 2012 року в одних руках,днище замавілене,стоять підкрилки. Чохли на сидіннях. З документами повний порядок,тільки переоформлення
Стан робочий. ГБО вписане в техпаспорт. Інші питання за телефоном.
Обслужена від і до, вся нова гальмівна (диски бош перед колодки) гальмозуха ferodo ззаду барабани поміняні і ід. салону зроблено чимало, загалом по кузову є питання рижиків! Тому торг доречний.
Паливо- бензин На ходу З переоформленням. Всі питання по телефону.
