- 52 тис. км
- Чорноморськ (Іллічівськ)
- Не вказано
- Не вказано
авто в гарному стані, всі питання за телефоном
авто в гарному стані, всі питання за телефоном
Продам ваз 2103 По кузову весь живой, дырок, явных рыжиков нет. Смотрел зачищал подкрашивал. По электрике - все работает штатно и четко. Установлен электро бензонасос. По двигателю - капиталка была 3 года назад, год назад менял прокладку ГБЦ попалась не качественная, наружу стало видно антифриз. по ГБЦ прошарашивание сёдел, притёртые клапана, маслосъёмные колпачки новые. По ходовой все в норме, ездит адекватно Установлено 1 год назад ГБО 2-го поколения с датчиком уровня топлива в салоне. Салон в порядке. От хозяина с переоформлением. По вопросам пишите в личку Дмитрий Торг у капота
Не гнила,нова гума,охайний салон,ходова без запитань,двигун та коробка в нормальному робочому стані.Торг
Авто на ходу, 2 власника. Прийхати та подивитись, можно в любий день.
Машинка в дуже хорошему Стани хороший торг
Авто на ходу Г/Б.Газ вписаний т.п.Не гнила.На тітанах.Всі питання по телефону або у капота.Розгляну варіанти на обмін,ключ на ключ.
Авто на ходу задній бампер є по мотору все гаразд по кузову потрібно красити
Машина у хорошому стані, обслуговувалась за регламентом. У гарному кольорі, кузов цілий, без іржі, двигун масло не бере, під капотом сухо, ходова в нормі, на титанових дисках з гарною гумою. Чистий охайний салон, вся електрика працює. Технічно обслужена, розхідники замінені, вкладень не вимагає. Торг доречний, можливий обмін із Вашою доплатою.
Авто в хорошому стані, без жодних проблем з двигуном або ходовою частиною. Пройдено повне технічне обслуговування, всі робочі агрегати в ідеальному стані. Стан сів та поїхав,також йде комплект зимової резини. Ціна - договірна. Дзвоніть за номером телефону , щоб домовитися про перегляд або отримати додаткову інформацію.
До вашої уваги, колеса Р14, технічний стан добрий, нове щеплення, помпа, радіатор, гума всесезоння, стан нової, добра робоча конячка, але роки беруть своє, всі питання по телефону, реальному покупцю торг. Двигун 1.3
Пролом ваз у хорошому стані, всі питання за номером або вайбер телеграм.
Гарна машина для роботи, питання за телефоном.
Перекупам не дзвонити… торг доречний.. всі питання тільки по телефону На смс не відповідаю
