- 200 тис. км
- Дунаївці
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.7 л.
- Не вказано
Машина в рідні фарбі, стоїть газ,все працює, робити нічого непотрібно, сів поїхав. Детальна інформація за телефоном.
Машина в рідні фарбі, стоїть газ,все працює, робити нічого непотрібно, сів поїхав. Детальна інформація за телефоном.
Продам автомобіль в робочому стані, але потребує сварочних робіт з документами все добре газ вписаний
Автомобіль в харошому стані продаю по довіреності можна і переоформлення .Є деякі дефекти по кузову нескриваю було на фото, детальніше по тел. Мотор і все що під капотом робить як швейцарські часи господарь і я зробили бричку чудово все працює і без ніяких помилок, продаю бо потрібен інший автомобіль в загальному телефонуйте все розповім чесні люди .
Авто у дуже гарному стані. Перша реєстрація була у 2010 році. Даним автомобілем будете задоволені. Всі питання по телефону.
Авто вихідного дня. В офроудах участі не приймав. Авто повністю обслужене, пролите, зроблено відвіс переднього моста, опущено та поставлено додаткове кріплення роздатки, встановлено удосконалені речаги понижайки та блокіровки, що зменшило вібрацію і звук, обезшумлена, встановлено хороше освітлення! Мотор, мости, блокіровка, роздатка і коробка працюють без нарікань! Встановлено ГБО! Встановлено склопідйомники та шкіряні сидіння! Гаражне зберігання!
В нормальному стані, потребує сварливих робіт
Пробита прокладка мотор 1.5 Обмін на мото цікавить
Авто на ходу газ бензин газ вписаний не гнила тонована стоїть гарна музика добре світло !!!ТЕРМІНОВО!!! Переоформлення є Дзвонить пишіть
Перед нова зимня резина автомобіль на впевненому ходу продаж у звʼязку з переїздом ТЕРМІНОВО!!!!
Авто в гарному стані, сів і поїхав. Я власник, авто в мене 4 роки. Авто повністю поваране, пофарбоване, та оброблене антикором. Деталі за телефоном.
Продаю автомобіль у дуже хорошому технічному та візуальному стані. Машина доглянута, регулярно проходила технічне обслуговування, повністю справна, не потребує додаткових вкладень. Автомобіль комфортний, економний та ідеально підходить для щоденної їзди. Салон чистий та охайний. Машина куплена з заводу, власник перший і єдиний.
Всі деталі за номером телефону
Машина в доброму стані, на ходу. Літом зроблений капремонт двигуна, на початку лютого замінено масло, антифриз. В машині замінено багато вузлів і деталей ( точніше по телефону) . Передні сидіння від фіата. Газ вписаний в техпаспорт.
Продам авто в чудовому стані. **********
Продам авто після ДТП, можливий торг на місці. Телефонуйте за номером телефону
