- 300 тис. км
- Шепетівка
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані не бита не варяна на бадьорому ходу
Авто в хорошому стані не бита не варяна на бадьорому ходу
Машина пригнана з німетчини використовувалась мало свіжа реєстрація я власник газ -бензин колеса нові акамулятор новий свіжа покраска негнила небита справки по тел розкажу більши
Продам ВАЗ 2106 в непоганому стані ! Масло фільтра недавно замінено,масло не бере їздить дуже добре по кузові є маленькі недоліки ,а так в цілому не погана машинка . Купив сів і поїхав!
Експортний варіант авто в збереженому стані кузов цілий в заводській фарбі заводська антикорозійна обробка
Машина учебная (не гнила), без ДТП, на ходу, есть царапины, погнутые передние водительские двери (видно на фото), в районе капота вмянита и на левом крыле (все на фото). Продаю потому купил другую, по деталям звоните
Авто кожен день на ходу, заводиться, робить чотко, передачі не вибивають, дно переваране. Спереді зимова резина на титанах
Доброго дня, Продаю Ваз 21099, Газ/бензин Працює тільки на Газу до Бензину треба дивитися, Газ вписаний техпаспорт, Було замінено Масло 1500 км назад, Мотор Масла не бере працює добре,був замінений ГРМ, Ну машина не нова, але сів поїхав, може бути пригон тільки по області, все інше по телефону!!!
Автомобіль в гарному стані. Варити не потрібно. Дно та пороги поварені. Є рижики по кузову. Технічно без нарікань. За детальною інформацією телефонуйте за номером телефону.
Ходома в хорошому стані сів поїхав як що є питаня телефонуйте за номером
є невеликі нюанси по кузову на фото видно,авто на карбюраторі.
Продам або обмін к на к. Заклинив двигун. Двигун знятий розібранийПотребує вкладень : є сліди експлуатації,сколи,царапини, вибиває задня передача, 5-гуде, потребує промивки бензобака. ГБО вписане не стоїть Без АКБ
Продам ВАЗ 21063 Коробка передач 4 ступка Відремонтований мотор Задня резина нова Поміняний руль рульова колонка Передні сидіння від Опель вектора В Документи впорядковано Сів поїхав
ВАЗ 21013.Цілком робоча машина: кузов не має жодних дефектів, пороги цілі, цьогоріч місцями полізли "рижики" але метал "живий"., праве переднє крило має місце вгнутості-пошкодження об паркан. Гаражне зберігання. Даний ретро-автомобіль має лише одного власника, який і є першим. Стоїть двигун 1,3 на ремені, що відчувається зменшеним шумом, моторне масло "не бере", днище у салоні поклеєне віброізоляцією. Витрати пальгного: газ-10,5 л/100 км., бензин-8-8,5 л/100 км. Машина повністю у робочому стані: сів і поїхав. Є фаркоп- тягне все. Резина - всесезонка Белшина у нормаотному стані. Аккумулятор -Centra Польща 3 роки у відмінному стані. Противотуманки- світять краще за фари.
