- 45 тис. км
- Летичів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.1 л.
- Не вказано
Продаю власний сімейний автомобіль. Купувався в салоні , пробіг оригінальний, два комплекти резини. ТО проводилось згідно регламенту. Автомобіль в збереженому стані, гаражне зберігання. Таких залишились одиниці.
Машина в добром стані вся детальніша інф за номером тел **********
🚗 ВАЗ 2115 📅 Рік випуску: 2006 ⚙️ Двигун: 1.6 бензин (інжектор) 🕹️ Коробка: механіка
Поміняні масло та фільтра,амортизатори,радіатор пічки,шарові,новий стартер та генератор,нова катушка,провода та свічки,залитий антіфріз,працює як на газу так і на бензині,авто варте уваги,варити та красити не потрібно,сів і поїхав....
Авто з салону. Один власник. Гаражне зберігання. Електропідсилювач керма. Салон-тканина. Запасне колесо повнорозмірне. Замінені передні стійки, помпа і ремінь ГРМ.Проведене обслуговування ходової: замінені тормозні накладки і колодки, підшипники ступіци, трос ручного тормоза. Є підключений фаркоп. Стереофонічний приймач та програвач.
Авто вкладень не потребує, мотор не димить масла не бере, по кузову трошки є косметичні роботи. Не гнила газ вписаний 4 покоління
продам авто в хорошому стані пороги замінені патрубок замінений масло замінене телевізор сьогодні замінений стартєр замінений мотор замінений свічки замінені інжекторна газ бензин стікло підйомники працюють з переоформлення і головне газ вписаний
Машина на ходу, мотор працює чудово масло не бере, всі деталі за номером
Газ записаний в тех. паспорт. Кузов поварений, потребує фарбування.
Продам чудовий ваз 2107 газ/бензин газ вписаний. З документами все в порядку 2005 року випуску. Машинка повністю розбиралася і реставрували а также фарбувалася є один нюанс по передній пасажирській двері видно на фото стоїть хороша музика все комплектне салон ціленький машина обслужена масло фільтра замінені, лед світло стоїть все працює. Станом на 22.01 авто стало ще кращим
Доброго дня продаю можливиь торг газ бинзин всі питання ваьбир потилифону дзвоніть **********
Продам авто ваз 2170 пріора. Стан добрий,але потребує косметики. Двигун 1.6,16 клапанів на ГБО 4-покоління. Двигун добрий,масла не бере,не димить,заводиться добре,масло свіже та замінені фільтра. Коробка пепедач добра,не пинається,не вибиває передачу,передачі перемекаються добре,шеплення добре. Кузов не гнилий,є рижики,потребує косметики, (вигорів лак). Салон чистий та охайний. Колеса два комплекта (літо і зима),літо титани,майже нові,зими штампи,також майже нові. Вихлопна система нова. В фарах установлені дорогі світло-діоди,світло дуже гарне. Установлений САБ. Прохання,за 1500 не торбувати. Автом будете задоволені! Переоформлення!
