- 160 тис. км
- Нова Ушиця
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Встановлений та вписаний газ 4 покоління.Варити красити не потрібно. Авто кожен день їздить. Продаж з переоформленням. Більше інформації по тел.**********
Встановлений та вписаний газ 4 покоління.Варити красити не потрібно. Авто кожен день їздить. Продаж з переоформленням. Більше інформації по тел.**********
доброго дня продається пріора в доброму стані вкладень ніяких не потребує замінені масло антифриз грм і ремінь генератора,щеплення. рідній пробіг є кондиціонер склопідйомник і гбо 4 поколіня
Авто в одних руках 30 років стан сів поїхав нічого робити не потрібно , ніяких вкладень не потребує
нива інжекторна в гарному стані. деталі по телефону.
ВАЗ 21013,1985 р.в.,експортний варіант,дно лужене,додатково заляті стійки,пороги,дверки.Мотор 1.2,КПП- 4-ступка.Машинка економна(траса 6л) Експлуатувалася бережно, автомагнітола,по кузову є незначний нюанс.Подробиці по телефону.Торг.
Машина повністю на ходу. До продажу не готували. Потребує маленького косметичного ремонту.
Продам скаженого жигуля коробка 5- ступка не виє не вибиває міст також не виє машина їде дуже гарно мʼяко збито тримає дорогу супер!!!!!!!!!Машина в хорошому стані по техніці без зауважень по кузову є незначні моменти такі які присутні в цих моделях!! Машина з залону в одних руках за машиною доглядали все обслуговувалося вчасно тому авто не потребує технічних вкладень!!! Мотор запускається ідеально з пів тичка газ бензин працює не димить не троїть не сапунить їде дуже гарно! Електрика повністю працює вся жодна помилка не горить!Кого цікавить телефонуйте все розповім.
Авто на ходу ,КПП 5 ст,електроне запалювання, по кузову є дефекти: на фото показано, детальне інфо по тел.Ціна дійсна до кінця тижня
Пропонується до продажу надійний автомобіль 2011 року випуску. Машина збережена та готова до будь-яких перевірок. Кузов у рідній фарбі: Автомобіль не битий і не фарбований. Всі зазори заводські, лакофарбове покриття у чудовому стані. Чесний пробіг 140 тис. км. Нова гума (2025 року): Комплект абсолютно нової гуми, яка від'їздить ще не один сезон. Новий акумулятор , ходова по підвісці питань немає. Їде тихо, м'яко, без жодних сторонніх звуків. Автомобіль повністю «сів та поїхав». Двигун та коробка передач працюють добре . Салон чистий, охайний. Дзвоніть за номером телефона за детальнішою інформацією. Торг присутній дзвоніть домовимось .
Продаю машину ваз 21099 за непотреби в хорошому стані. Газ-бензин. Два комплекта резини літо на титанах Р14 зима на штамповках Р13. Усе в робочому стані та доглянуто є декілька незначних нюансів.
Продам просте та надійне авто на бойовому ходу музика є проводка справна двигун супер нарікань немає, любе переоформлення Більше по телефону
Продам технічно живого ВАЗ 2107. Повністю технічно справний, обслужена машина, замінений мотор та встановлений газ (вписаний в документи). Все обслуговувалось вчасно, заміна масла кожні 10тис, також обслуговувався газ. По салону: пічка працює, всі світлові прилади повністю справні, встановлено протитуманні фари (гарно світять) Також замінено бокові дзеркала, є нюанси по кузову, їх видно на фото. Нова зимова резина, також віддаю ще літню. Можливий невеликий торг. За деталями телефонуйте
Продам свою 093 ,замінив прокладку піддона ,мастило двигуна elf10w40,фільтра масляний повітряний,палевний не встиг змінити вже куплений в багажнику лежить.Нові свічки ,свіжий тосол(4тисячі тому замінив)нові патрубки,повністю замінений ГРМ (помпа,ролик,ремінь).Новий ремень генератора.Перевірений генератор і стартер. Мкпп без нарікань,не гарчить,не хрустить.Підтікань немає. Замінені передні гальмівні колодки.Ходова в нормі.Але потрібно замінити втулки стабілізатора.Краби не варені ,не зірвані. Потрібно зробити розвал. По кузову ,дно, пороги,арки замовіленні . Є декілька рижиків.Стакани не варені. Салон чистий і охайний без колхозу.По максимуму скрутив панель майже не гремить. Продаю разом з машиною магнітола Pioneer, задні колонки Kicx. Доп.світло за решіткою радіатора.(типу фсо)
Авто в гарному стані, мало використовувалось, гаражне зберігання, нова гума, сигналізація з двома ключами, електро відкривання багажника з пульта, автомагнітола піонер, газ не встановлювався, запаска нова, тонування, підсвічування салону світлодіодне, салон червоно чорний.
збирали москалі на Росії, гаражне зберігання, авто в стані сів та поїхав. перший та єдиний власник. Повне переоформлення.
Машина в гарному доглянутому стані, тонована в круг, два ключі,обслужена,крашено 2 передніх крила реальному покупцю хороший торг.
