- 22 тис. км
- Летичів
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Машина на ходу, кузов оброблений, ржавчини відсутні. Більше деталей по телефону. Машина знаходиться в м Летичів, Хмельницької обл.,т.
Машина на ходу, кузов оброблений, ржавчини відсутні. Більше деталей по телефону. Машина знаходиться в м Летичів, Хмельницької обл.,т.
Автомобіль ВАЗ 2121 білого кольору. Гаражне зберігання. Перший власник. Все працює. По кузову є незначні рижики які можна усунути. Продаю оскільки не користуюся. Двигун працює чудово. Стан як на фото. Наявний верхній багажник. Є домкрат, який в ціну входить. Прохання турбувати лише реальним покупцям, які згодні на невеликий торг або обмін на інше авто з моєю доплатою. Також є комплект зимової резини, який продам окремо. В автомобілі наявна запаска. Нові чохли на сидіннях та новий чохол на кермі. Наявні хороші протитуманні фари (не рідні). Повний привід, понижена та підвищена працюють. Замінені нові гальмівні колодки, фільтра, масла, антифриз
Автомобіль був в одній родині.Обслужений, все працює.Майже нова літня та зимова резина. Не ржавий.
продам ваз 2104 в технічно доброму стані машина поварена покрашена ходова зроблена коробка не вибиває мост не виє нова страховка тел **********
Продам ВАЗ 2108 бензин 1991 р. Машинка жвава їздить щодня. 1200? можливий обмін Детальніше за телефоном або ********** Анатолій.
Продається автомобіль: в не поганому стані не бита не крашена, бензин, на газу не їздила, без титанів, другий власник не переоформляється бо перший власник не має! За більш детальною інформацією телефонуйте або напишіть!
Стан сів-поїхав, робити в машині нічого не потрібно. Перекупів прошу не турбувати. Продаж не терміновий Бонусом віддам сидіння від hyundai ioniq, які можна поставити замість заводських.
Доглянуте сімейне авто. Сидіння та тунель від іномарки. На ходу кожного дня, ніколи не підводить. Гнилі та дир немає, дрібні нюанси по косметиці.Більше інформації за телефоном. Торг
Продам ваз 2101 в хорошому стані кузов цілий не варений не гнилий . Мотор стоїть від ваз 2106 . З мінусів не тримає холостий хід потрібно дивитись але їде добре . Електрика працює . КПП 4 ступка ідеально працює також міст не виє не гуде хорошому покупцю гарний торг
Авто в хорошому технічному стані, без дтп. Технічне обслуговування проводилося вчасно. Один власник. Переважно гаражне зберігання. Є пару місць з початковою корозією, видно на фото. В комплекті запаска, домкрат, новий комплект бокових дзеркал, магнітола, система сигналізації.
Машина в доброму стані сів поїхав кпп мотор без нарікань ГБО вписане є нюанси по корозії
Добрий стан, я власник з 21 року в кінці 21р.переварувались пороги, арки та оброблялась.резіна протектор 5мм. Ціна на віддачу 2000?
Хороше авто , деталі по телефону Т
Газ 2 покоління По кузову без іржі Зимові колеса Торг на каву
