- 90 тис. км
- Харків
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані,другий власник ,все в оригіналі, дтп не бачило ,усі питання по телефону
Авто в гарному стані,другий власник ,все в оригіналі, дтп не бачило ,усі питання по телефону
стоїть центральний замок сигналізація мотор масла не бере замінено рулюву колонку задні тормоза передні тяги та ричаги орегінальні бошовські лед лампи
Продам авто недорого, всі питання за телефоном
Отличное состояние, без вложений, поварена, покрашена, сделано ВСЕ. Подвывает мост, проедет ещё много. Снимается, ставится на учёт, доверенность. Достойная двоечка с новой ходовой, отличным двигателем и много с чем новым, сидения Мазда, очень комфортно.
Продам Ваз 2109, 2006 року, інжектор. Машина у хорошому стані, технічно повністю справна. Ходова в нормальному стані, мотор, коробка працюють відмінно, стоїть гбо 2 покоління, дно не гниле, є дрібні недоліки по кузову, на швидкість не впливають. Залито новий антифриз, нове масло в коробці та движку. Хороша музика, стоїть сабвуфер та шикарні динаміки. Документи в повному порядку, можемо переоформити за тех. паспортом, так як часу на повне переоформлення немає. Торгу немає. Якщо цікавлять дод.фото чи дод. інформація у лс або за номером .
Авто на ходу. Оброблено дно. Новий акумулятор(2025р.). Можливий торг.
Робоча бричка, ваз 2101 на повному бойовому ходу, новий акум, нові фільтри, титани, лід фари, все замінено, у ході щодня, сів поїхав. За бажанням можете пофарбувати, але на рух не впливає, метал дуже міцний, в ходу жвава. У подарунок ще гума липучка у нормі стані. Страхування до наступного року . зв'язокайбер цілодобово пишіть
автомобіль 1986 року. Я другий власник авто.
Авто на ходу, використовую кожен день, встановлено (і вписано) ГБО, розхід газу 8-9 літрів по місту, гарна магнітола. Робоча конячка, їде добре, питань не має.
Продам десятку на повному ходу, днище ціле, є моменти рижиків по кузову. Стоїть гбо 4-го покоління в тех.паспорт не вписано. Продаж з повним переоформленням. З пропозицією заберу за 1000, прохання не турбувати.
Авто в справному робочому стані, є моменти по кузову, користувались мало, продаж у зв?язку з мобілізацією водія, я власниця, можна переоформити через Дію
ВАЗ 21011 (“Копейка”), на ходу • Продам ВАЗ 21011 у хорошому робочому стані. Автомобіль щодня на ходу, двигун працює рівно, заводиться без проблем. Кузов у гідному для своїх років стані, виглядає акуратно. Встановлено багажник на даху, додаткові протитуманні фари • Що зроблено: • * Автомобіль обслуговувався в міру потреби • * Хороший акумулятор • * Салон комплектний • * Документи в порядку • Разом з автомобілем віддам: • * Комплект запчастин по ходовій частині • * Багато додаткових запчастин і розхідників • * Зимову гуму • Відмінний варіант для села, дачі, господарства або як база під відновлення та проект • Торг присутній! • Часто знаходиться в Харкові. Можна подивитися там!
Авто в дуже гарному стані!!! Технічно повністю обслужена, без жодних зауважень!!! Нещодавно зроблено повне ТО!! Двигун працює як годинник, рівно, чітко,не димить!!! Жодних помилок по електроніці, працює кожна кнопочка !! Салон чистенький, охайний!! Можливий обмін вашого авто Можливий продаж авто у кредит, лізинг та оплата частинами Телефонуйте!!!
Авто на ходу,була заміна гри+помпа,новий газ.редуктор,прокладка под головою і датчик дмрв
Зроблено ходову частину, а саме: замінено сайлентблоки верхніх і нижніх ричагів, шарові опори, встановлено нові приводи, підшипники та сальники приводів, нова ступиця. Ступичні підшипники повністю обслужені. Замінено масло в передньому та задньому мостах, а також у роздатці. Замінено сайлентблоки на реактивних тягах. Перебрано та обслужено обидва карданні вали (карданний вал на задній міст — з посиленою шліцевою), встановлено новий проміжний вал. Масляні амортизатори KYB (Каяба) по колу. Оригінальні диски від люксової Шевроле Ниви на гумі Michelin. Також на автомобілі встановлено якісне LED-світло з туманками. По двигуну: на пробігу 250 тис. км зроблено ГБЦ (распредвал, гідрокомпенсатори, замінений цеп ГРМ і встановлено механічний натяжник. Залито хороше масло. Встановлено ГБО 4-го покоління (газ вписаний). +**********2
Продам Ваз 2107 в хорошому стані, працює без нарікань. Перший і єдиний власник.
