- 800 тис. км
- Красноград
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в гарному стані кожного дня в ходу переоформлення нова резина зроблена дуже багато вся більше за номером телефона
Автомобіль в гарному стані кожного дня в ходу переоформлення нова резина зроблена дуже багато вся більше за номером телефона
Ваз 2106 на ходу, едет очень бодро, передние электростеклоподьемники, новый акумулятор новый радиатор новый рулевой редуктор (надо подтянуть, есть люфт руля),по технике вопросов нету, заводиться с пол тыка на холодную, кузовом надо заниматься Торг на месте
продам авто, багато вкладено. поміняно два радіатори, зчеплення валео, сратрер, новий антифриз, задні амартизатори, повністю перебиті саленблоки, двигун після капремонту. газ бензин, кпп 5
Состояние хорошее, пороги новые, не гнилая, все обработанно антикорозийкой, глушитель нержавейка, катушки радиатор новые, ходовая перебрана. Комплект газового оборудования имеется, находится в гараже на хранении.
авто у гарному стані, новое сцепление. замена пром вала.новый акб
Після капітального ремонту ВАЗ 2101 (серая) + ВАЗ 2105 (синяя) = 1 500
Машина в робочому стані. Без зауважень. Ржавчини немає, мотор а порядку, масла не бере, вкладень не потребує.Комплект зимової резини в подарунок. Газ 4 покоління (не вписаний в тех паспорт). Сів і поїхав
Автомобіль на повному ходу. . Багато нещодавно змінилося.
Продам ВАЗ Калина седан 1118 в гарному стані, 2008г.Красить, варити не потрібно,сіл та поїхав. Двигун та коробка без нарікань, гума зима.По документам оформлення любе, ціна 2000$
На повному ходу,все працює,все світить,резина нова болотна,масло не бире ,пятиступка.звязок вайбер,вацаб.
Без проблем по двигуну та ходовій.Дно перевареної.Сів і поїхав.Я власник більше 10 років.Дивитися після дзвінка на Нових Домах.Тільки продаж
Авто у моїх руках уже 5 років. Все що треба я робив. Замінив ремені рідини, гальмівні в коло. Кухаря коробки, обробка гравіювання і фарбування в колір. Дно та кузов без гнили. Рідний пробіг. Усі скла рідні та лобове теж. Іржа немає їсти пару підкрасів нічого критичного авто не нове. Збентежено, хороше тонування, музика та 2х стороння сигналізація. Авто у рідному фарбуванні. Варто ґбо і в тих паспорт вписано. Відрегулював клапан. Коштують титани гума проїхала один сезон. Автомобіль дуже доглянутий на свої роки ідеал. У салоні не курили за кермом їздила дружина. Диск зчеплення новий. Багато зроблено та поміняно на авто грошей не бажаю. Є комплект зимової гуми на звичайних залізних дисках. Дружина взимку не їздила гума, як нова. Торг у капота мінімальний на дорогу. Таких авто більше немає у такому стані. Авто без ДТП.
З 2004 року в одних руках у рідній фарбі Газ не стояв рідний пробіг без капіталок Потребує косметики питання по телефону.
