- 271 тис. км
- Стрий
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в одних 15 років, з документами порядок, свіжа страховка, мотор ходова в доброму стані, кузов , дно , без іржі і гнилі. Працює на газі і бензині.Детальніше по телефону.
Автомобіль в одних 15 років, з документами порядок, свіжа страховка, мотор ходова в доброму стані, кузов , дно , без іржі і гнилі. Працює на газі і бензині.Детальніше по телефону.
Авто в нормальному стані,по техніці багато чого замінено,по кузову є некритичні нюанси(на фото видно) газ 4го покоління. У власності з 2021року. Продаж з переоформленням. Можливий обмін на авто дорожче.
Продам ваз 2115 2006 рік не гнила два комплекти гуми є рижики але не дуже страшні дно ціле Салон охайний Газ Бензин 4 покоління 229 пробігу Є торг Переоформлення!
Продам авто ВАЗ 2108 у чудовому стані. Вкладень не потребує. Дно якісно оброблено. Два комплекти дисків з резиною (зима/літо). Встановлене газове обладнання та вписане у техпаспорт. По документам все добре - будь яке оформлення. Усі питання за телефоном.
Продам автомобіль у нормальному робочому стані. Кузов не гнилий, пороги на місці. Мотор працює тихо, коробка без хрустів і вибивань. Встановили спойлер та білед фари. Тонування по колу. Встановили титани для вигляду. Технічно класна машина на кожен день. Документи в порядку, будь-яке оформлення. Продаж від власника. Дивитися в Кам’янському на правому березі.
Продаю машину через непотрібність, машина на ходу, по кузову гнилі немає! є вм'ятини дісталися від попереднього власника. По мотору мастило не бере, робилась Гбц ставились нові клапана та грм, коробка мінялась перша та друга передача, гранатам пів року як ставив нові, Подшибники ступечні мінялись, диски стоять R14
Інжекторна!!! Розточений 8-клапаний мотор Машина на ходу кожен день сів поїхав Є нюанси по кузові!!! Пороги цілі!!! Мотор робить тихо,масла не пє!!!
Продам авто на полном боевом ходу, мотор 1.5! Мотор работает ровно, масло не берет! Документы в порядке, переоформление!
нові колеса 2літо,2зима,2всесезонка.
авто в доброму стані багато чого зроблено усі питання за телефоном **********
Всі деталі за номером телефону авто після кап ремонту
Авто візуально та технічно в дуже доброму стані. По авто зовсім нічого робити не потрібно. Ходова частина як м'ячик нічого не стукає. Двигун та коробка без зауважень. Нова гума, нові диски нові гальмівні диски супорта та колодки, Нова оптика спереду та ззаду, масло та антифриз також замінено. Добра музика. З документами порядок любий вид переоформлення. Під накладками пороги цілі, ляда не стукає. Кузов цілий • Хто собі шукав авто щоб зовсім нічого не робити е така автівка.
Продам власне авто (власник 6 рік, 2024 рік перереєстрація в сім'ї) рух по місту кожен день. 2007р, 228 тис км, двигун 1500, 8 клап газ 4 покоління центральний замок склопідйомники Гранат (зараз ціна 6750 грн) авто поварене кілька років назад (пороги повністю). Є рижики на ляді. на запчастинах не економили (залишки їдуть в комплекті до нього, читати нижче) в ціну входить: - Звичайно саме авто - 2 комплекти гуми (літо +зима) на дисках обидва - сидіння передні з купе Сітроєн С4 (при відкиданні спинки повинні їхати вперед), сидіння куплені, але не встановились. -рульова рейка (відреставрована) - передній бампер новий - крило переднє праве (вмятина біля повороту) - фаркоп новий (на авто ніколи не стояв за всі роки) - дзеркала, пружини задні, склопідйомники механічні (оригінальні) - запчастини б/в і нові (на фото) Нікуди їхати не буду, кому цікаво – приїзджайте і дивіться, на питання відповім по телефону або повідомлення. Повне переоформлення. Продаж без поспіху. Маєте свої варіанти - пропонуйте.
машина не ідеальна. двигун троїть. газ, бензин. на газу їде добре плавно. на бензині не знаю не дуже треба дивитися. зовнішня на трійку, на фото видно, підшпаклювали підфарбували, потрібно ще там дофарбувати загалом трохи руки додати.. внизу трохи гниль. документи є, можливий обмін на мотоцикл від 200сс або машину..
По машині багато чого зроблено грм міняли 20тисяч назад новий антіфріз масло в коробці масло в моторі мінялося разом з грм стоїть газ все працює розхід газу по трасі 8літрів датальніше по телефону
