- 237 тис. км
- Корсунь-Шевченківський
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продаю свое авто газ вписаний, але не встановлений автомобілем користуюсь вже рік відповім на всі питання по телефону
Продаю свое авто газ вписаний, але не встановлений автомобілем користуюсь вже рік відповім на всі питання по телефону
Продається у зв'язку з покупкою іншого, більшого авто. Пороги та дно переварювались, як для себе. Регулярно обслуговувався, всі документи в наявності. Більш детально по тел. ********** Сергій
Продам жигулика з двигуном 2103. Двигун після капіталки не проїхав навіть 2000 км. Авто було пригнане зза кордону в 2007 році. Авто вартує своїх грошей. КПП п'яти ступка також є багажник на даху. Можна їхати з причепом є фаркоп. Стоїть майже нова зимова резина Nokian. Встановлені протитуманні фари та підкрилки. Можливий торг.
Продам ВАЗ 2115 2004 р. Автомобіль на ходу, титанові диски, нова зимня резина, електросклопідіймачі на передні двері, центральний замок, сигналізація. Всі прибори працюють справно. Газ 4-те покоління.
Заїхала своїм ходом Стоїть тривалий час Техпаспорт на мені переоформляється
Продам ваз 2105 по мотору все добре по ходовій зауваження нема по днові ціла по кузову є пару рижиків із проблем так як стоїть давно прилипла сцепа коробка 4 ступка міст не гудить по резині все добре
Відмінний стан. ГБО вписано в техпаспорт.
садись прокатились
Автомобіль не битий і не фарбований. Нічого робити не потрібно, сів і поїхав. Нова літня резина. Всі деталі за номером телефону.
Продам в отличном состоянии, не бита не крашена(родной цвет)
Машина на ходу. Потребує зварювальних робіт по кузову. Продаж тільки з переоформленням через Сервісний центр МВС. Деталі за телефоном. Торг біля авто.
Продам машину в хорошому стані. Додаткову інформацію по машині надам по телефону
Продам ВАЗ 2115 2005 року в гарному стані. Технічно все працює без проблем, двигун, коробка, підвіска. Двигун 1.5 л., бензин, витрата палива 8-10л./100км. Гарний, охайний салон. Хороша резина на дисках. Додаткова шума та вібро ізоляція стелі, дверей, підлоги. Музика, центральний замок, електросклопідйомники. Продаж з переоформленням, страховка присутня. Торг можливий. За деталями звертайтесь за телефоном.
Хороший стан авто.
продам авто, газ не вписан, э моменти по кузову на фото некоторие видно ну і машинка ж не новая як ні як, заводиться на газу і працює чисто на газу, щоб працювала і на бензині потрібно настроїть, часу настроювать немає так як військовий. на звонки не завжди відповідаю тому лучше пишіть. Так же цікавить на обмін.
