- 80 тис. км
- Міжгір'я
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
ваз 2109 , 2000 г.в. 1,5 бензин титанові диски , ц.з. в хорошому стані страховка на рік зроблена.
ваз 2109 , 2000 г.в. 1,5 бензин титанові диски , ц.з. в хорошому стані страховка на рік зроблена.
Не битий 1 власник рідний пробіг
всі питання за тел
Моторчик супер, масла не бере, компресія гарна, газ 4 покоління, 15тис назад повне ТО(заміна ГРМ, ролики, помпа) Масла фільтра мінялися 2 тис. назад, ніколи не підводила. По кузову потпібно підварити днище. Автомобіле володію 1.5 роки. Приїхав завів поїхав, тільки переоформлення.
ваз-21102 ГБО 4 вписан до техпаспорта , чотири колеса всесезон залишок 80-70% , свічі, фильтра , олива 10v-40, , свіжий антифриз, нові передні диски гальм, задні барабани, , нове счеплення (диск, корзина, вижимний), нові газові форсунки Італія оригінал, газовий редуктор tomasetto , датчик холостого ходу,дросельної заслонки, комплект ГРМ зірка коленвала ,зірка распредвала ,ремень ,ролик та помпа заміна колодок по колу, фаркоп, центральний замок сигналізація! В прошлому році замінив радіатор пічки жарить дуже добре, запасне колесо повно розмірне, заміна наконечників рульових тяг ,реставрація рульової рейки заміна шарових після чого зробив розвал сходження,, охайний чистенький солон не палю, динаміки GBL музика грає добре, днище поварене оброблене ! Зниму з Обліку! Торг присутній. Переоформлення через дію!
? Продаю ВАЗ 2107 ? Колір — зелений ? Стан: хороший, все працює, на ходу. Документи в порядку. Є незначні косметичні моменти, але на їзду не впливають. Ідеальний варіант для щоденних поїздок або для села.
В хорошем состоянии,всё новое,инжекторная,пятиступка,газ-бензин,сел поехал.
Мост не виє, масло не бере, газ вписаний
Авто в ідеальному стані,масло нове,ремінь новий, ходова перебрана, пружини передні нові,Ризина нова,всі питання за телефоном
Прожам жигуля полностью на ходу,есть моменты по кузову (на фото видно),есть момент в одном месте по днищу в районе водителя В нагрузку газовая установка(редуктор,балон в виде таблетки, заправлчный клапан) При осмотре запустим,но нужен новый Акб,зарядка от ген поступает.
Продам авто в гарному стані , газ вписаний в тех паспорт , двигун і коробка в гарному стані , масло не бере , кузов для своїх років в нормальному стані , їде добре на газу та бензині, світло дуже гарно світить , установлений бортовий компʼютер , пальктроніки , задня камера , фаркоп з резеткою, зимова резина .Можливий торг біля капота !!!
Звонить все розкажу
авто на ходу.без дтп.все рідне та працює.кпп 5 двигун ходова колеса в нормі.стан порогів на фото.
