- 40 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.5 л.
- Не вказано
все по телефону
все по телефону
Ваз 21150 на ходу, газ вписаний і працює їздить постійно, нові фари, свіжий генератор стартер дросельна заслінка, датчики, багато чого робилося. Є сліди ремонту переднього бампера, капот пошкоджений. Якщо є питання пишіть у месенджери. Ціна 1500, можливий торг.
Авто в нормальному стані, нові: генератор, передні стійки, стартер, резина, ходова зроблена(гранати, шарові, сайлентблоки), є проблеми по кузові, тріщина лобового скла) деталі при огляді торг біля капота. Можливий обмін на авто дорожче (до 5000)
продам ваз-21010 в хорошому стані мотор масла не бери їде бодро мотор 16кл.1.5 машина повністю після сварочних робіт деталі розкажу по телефону на viber тому що за кордоном
В продажу Ваз 21099 з мотором 1.5 газ/бензин 2001року випуску.Один власник.В рідній фарбі.Заводська тоніровка(напилення).Карбюратор з елетро бензонасосом.5ст.Коробка передач.Передні скло підйомники,двох стороння сигналізація,центральний замок,два комлекта ключів,лінзовані фари,ледовські лампочки.В наявності є Прицепне.Автомобіль в гарному стані.
Ваз 21093 I 1.5 бензин 186 тис пробіг Механіка Магнітола, обігрів заднього скла, у хорошому стані Титанові диски! Ціна 1999$$$
Ваз 2106 машина в гарному орігінальному стані вся обслужена та технічно справна всі масла фільтра замінені ,електрозапалення ,хороша музика ,ксенон ,добра гума ,повне переоформлення авто 130 тис пробіг
Ваз 21099 карбюратор 1.5 газ/бензин, по машині багато чого зроблено (зашумлена, вихлоп субару саунд (звучить дуже приємно «басистий звук»), стоїть хороша музика «магнітола kenwood, усілок і два овали Jbl” спортивна усилена підвіска «дорогу тримає добре» стоять роспорки кузову спереду і ззаду, панель стоїть із bmw e46 по електриці все працює, стоять електрослопідйомники спереду, двигун працює рівненько як на газу так і на бензині, коробка без зауважень так само як і підвіска «нічого не стукає» інші питання по телефону
Технічно справна, ціна 1200 $ торг біля капота
Продам ВАЗ 2115 в гарному стані, поварена та перефарбована. По техніці робити нічого не потрібно, Нова гума. Стоїть газ, вписаний.
Продам свою машину на ходу. Двигун жвавий, масла не бере, тяга хороша.Инжектор. Ремінь ГРМ пройшов 15 000 км, новий гальмівний циліндр. По ходовій все замінено. Акумулятор в нормі. Днище не гниле, посилене з пасажирської сторони. Кузов не гнилий, але є нюанси. Подекуди лущиться лак, є "рижики". Гума всесезонка, в хорошому стані. Пічка нова,гріє дуже добре!Продаю в зв'язку з пошуком дорожчого авто.
Ваз2115 в задовільному стані сів і поїхав Тільки Переоформлення Всі деталі по телефону
Продам свою дев'ятку.Машина в нормальному стані.Машина на мені,переоформлюється.Кого зацікавить дзвоніть.Торг на місці.
Ваз 2105 ріва деталі по телефону
