- 170 тис. км
- Золочів
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам ваз 2107
Продам ваз 2107
Кожного дня на ходу. Коробка м'яка . Щеплення повністю нове.Всі розхідники замінено.На трассі тримається впевнено.Продаю,по сімейним обставинам,.
Другий володар ( перший володар- родич), повністю обслужене, заливалось хороше масло в двигун та кпп, хороший тосол і тп. Не потребує вкладань. Газ - лругого покоління. Сигнаоізіція, центральний замок, музика.
машина на полном ходу, печка работает, передачи не выбивает ничего не стукает, двигатель после капитального ремонта, пишите, звоните, всегда на связи
Продам Ваз 21150 в доброму стані.Гбо 4 покоління.
Авто в справному стані, встановлено новий ремінь ГРМ, новий акумулятор. Є незначні нюанси по ходовій. Додам комплект змінних шин.
Масло не бере, в нормальному стані на ходу, газ бензин.
Власний автомобіль. Двигун масла не бере, не димить, після капітального ремонту. Коробка перемикає нормально. По технічному стану окрім кузова все доглянуто. Стоїть газ. Салон доглянутий. Два комплекта резини. Новий АКБ. Під капотом та ходова доглянута.
Родной пробег, Машина в идеале
На ходу все работает двигатель после кап ремонта Торг
Автомобіль у хорошому стані,все працює обслуговувалось вчасно,я власник за детальною інформацією дзвоніть.
Продам авто ВАЗ 2104, у гарному стані. Двигун 1500. З документами порядок. Детальніше за номером телефона. Можливий торг при покупці
З проблем те що бачите на фото Є дефекти по кузові А так машина на повному ходу
По електриці все справне. Авто їде як на газу, так і на бензині, газ вписаний. Встановлена хороша музика. Ходова без нарікань. Кожна лампочка працює. Будь-який вид переоформлення. Страховка присутня. Можливий обмін. Присутній торг.
Робочий автомобіль
Машина на ходу в хорошому стані мотор у відмінному стані колеса проїхали один сезон в одних руках 25 років більше детально по телефоні
Авто Свеже окрашено , стеклоподъёмники передние, авто эксплуатировалось бережно, на авто никогда не стоял газ это говорит о том что мотор будет долго служить , переоформление, но те кто хочет за эти деньги купить новое авто едьте лучше в автосалон покупать
