- 236 тис. км
- Нова Одеса
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Заїхала своїм ходом Стоїть тривалий час Техпаспорт на мені переоформляється
Продам ваз 2105 по мотору все добре по ходовій зауваження нема по днові ціла по кузову є пару рижиків із проблем так як стоїть давно прилипла сцепа коробка 4 ступка міст не гудить по резині все добре
Відмінний стан. ГБО вписано в техпаспорт.
садись прокатились
Автомобіль не битий і не фарбований. Нічого робити не потрібно, сів і поїхав. Нова літня резина. Всі деталі за номером телефону.
Продам в отличном состоянии, не бита не крашена(родной цвет)
Машина на ходу. Потребує зварювальних робіт по кузову. Продаж тільки з переоформленням через Сервісний центр МВС. Деталі за телефоном. Торг біля авто.
Продам машину в хорошому стані. Додаткову інформацію по машині надам по телефону
Продам ВАЗ 2115 2005 року в гарному стані. Технічно все працює без проблем, двигун, коробка, підвіска. Двигун 1.5 л., бензин, витрата палива 8-10л./100км. Гарний, охайний салон. Хороша резина на дисках. Додаткова шума та вібро ізоляція стелі, дверей, підлоги. Музика, центральний замок, електросклопідйомники. Продаж з переоформленням, страховка присутня. Торг можливий. За деталями звертайтесь за телефоном.
Хороший стан авто.
продам авто, газ не вписан, э моменти по кузову на фото некоторие видно ну і машинка ж не новая як ні як, заводиться на газу і працює чисто на газу, щоб працювала і на бензині потрібно настроїть, часу настроювать немає так як військовий. на звонки не завжди відповідаю тому лучше пишіть. Так же цікавить на обмін.
Продаю власне авто, другий власник По проблемам поліз лак на капоті та на багажнику, по питанням дзвоніть або пишіть
Продам своє авто, ВАЗ 99, машина в хорошому стані, за машиною слідкували, інжектор, 2 місяці тому була заміна зчеплення, стоїть новий акумулятор, машина на мені, будь-які види переоформлення, стоїть дорога музика в зборі встала 1200$+-, ГБО 4 їде відмінно, прошу по дурним питанням не відволікати.
ваз 2103 1975 року .1,5 карб .в нормальному стані на ходу. заводиться потребує регулювання карбюратора. електоронне запалювання .солекс. резина на 2 сезони в нормальному стані.по кузову трохи передок а по порогам і ззаду все в нормі.немає акумулятора .на заводку дам свій
Авто в гарному стані.
