- 50 тис. км
- Звягель
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
продам сімьйорку,:1994 року не бита не крашена в своїй заводській красці, продається по теї паспорті,стоїть на Бердичівському обліку! всі питання по телефону
продам сімьйорку,:1994 року не бита не крашена в своїй заводській красці, продається по теї паспорті,стоїть на Бердичівському обліку! всі питання по телефону
машина в середньому стані 2004рік всі деталі по телефону -Андрій
Продам конструктор ВАЗ21099. АВТО на повному ходу. Двигун повністю після капітального ремонту. Замінено майже все: катушка, провода, свічі, патрубки в минулому році. По ходовій все отлічно. Задня балка нова, підсилена в проблемних місцях. Все в комплектності. До кузова треба прикласти руки, що я і почав, але часу немає займатись нею. Можна обмін на ВАЗ класику. приїжайтк, дивіться. Торг мінімальний у капота.
Все працює сів і поїхав детальніше по телефону
Газ 4 покоління, фарбована, незначні потертості, дно поварене. Детальніше по телефону!
Продам авто, в гарному стані. Мотор працює чітко, не димить, нічого не тече. Коробка без нарікань. Можливий торг.
Більше інформації по телефону
Автомобіль поварено та пофарбований решту питань за номером телефону. Не все є змога відповісти то дзвоніть в інший день
Авто в нормальному стані мотор хороший різіна хороша
Авто 2006 року випуску!кузов оброблений,не фарбована! Чудовий стан,на ходу! ТОРГ
машина в хорошуму сані всі питаня по телефону
Продам Ваз 21099, бензин - газ не стояв! Мотор після капіталки, радіатор новий, патрубки замінені, термостат новий, генератор новий, задні красиві лед фари, на вихлопі, машина на впевненому ходу, ходова 8/10, за машиною стежив, продаж через купівлю іншого авто, тільки переоформлення! Військовим торг! Майданчики не витрачайте мій і свій час! З усіх питань пишіть, дзвоніть!
Автомобіль розкомплектований. Двигун, кпп, мост в хорошому стані, верх весь цілий практично без корозії, днище гниле, Документи впорядку, переоформляється.
Машина на ходу. мотор і коробка передач працює норм. Проводка майже вся нова. прогнив задній стакан. потребує ремонту
Машина на ходу сів поїхав дно опрацьоване Інжектор 1.5 їде бодро П?яти ступенчест коробка передач Солон в гарному стані Ходова робилась мотор також Масла не бере рівень як стояв так і стоїть По кнопка все працює фари світять так як і на відео є торг реальному покупцю знаходить в місто Львів на сихові Купляли Татові але він так і не розібрався як їздити Купили іншу машину цю на жаль потрібно продати пишіть в телеграм або вайбер ********** ********** це Телеграм ж торг ще рас повторю готовий відати трохи дешевше
Дно та пороги переварені , авто на ходу , стоїть газ (вписаний) , повністю переоформлюється !
Продам десятку. Авто на ходу, сів і поїхав. Розхід палива 6л/100км. Реальному покупцю реальний торг
