- 289 тис. км
- Мукачево
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
оригінальний пробіг,потребує невеликого косметичного ремонту
оригінальний пробіг,потребує невеликого косметичного ремонту
Хороший стан Всі вопроси по телефону
Продаю батьківській автомобіль. Стан на фото. Дзвоніть, відповім на Ваші запитання по авто. **********
Продам власне авто. Все працює все обслуговувалося вчасно. Замінено зчеплення, замінено печку радіатора. Рідини фільтра все замінювалось згідно регламенту. Коарики Eva, чохли.Частково зроблена шумоізоляція.
Авто в робочому стані. Телефонуйте, деталі по телефону
Продаю ваз 2106 у відмінному стані.Авто було в одних руках всі роки, зимою не їздило. Автомобіль жодного разу не варився все в заводському стані , майже ввесь в рідній фарбі. Пробіг 85 тисяч. По ходовій частині все добре , робити взагалі нічого не потрібно , нічого не стукає. Мотор 1.3 бензин , їде дуже бадьоро, газу ніколи не було . Салон в ідеальному стані , ніде нічого не зіпсовано , також нічого ніде не стукає і не грюкає. Резина також відмінна. Переоформлення . Інші запитання за телефоном .Прохання автобізнес не дзвонити та не витрачати мій та свій час.
Машинка на ходу сів поїхав, кузов потребує вкладень
Машина на повному ходу Документи впорядку Можливий Обмін моя доплата або ваша доплата або на Мотоцикл
продам ваз 2105 в хорошому стані машина дуже добра ходова не стукає заводиться з пів оберта як на холодну так і на гарячу мотор її рідний кпп 5 міст не виє по машині усьо добре робить машина в одних руках 6 років машина не гнила дуже економна
Доброго дня продаю свій автомобіль, технічно він в гарному стані, зовнішній вид більш менш, є царапини на авто, Робився мотор, стоїть нова подушка мотора, новий акум, в салоні все порядок, стоїть газ 4 покоління сама установка стоїть від 700$. Авто було пригнано мною доїхало своїм ходом з Віниці, авто бодре з подривом, коробка передач плавно переключається, куліса не розбита, не гнила не бита. Причина продажі виїзду за кордон.
Продаю 21099 в хорошому стані. Поварені пороги , зимня резина, форкоп .Печка працює, в машинці є центральний замок закривається.
Продам машина в хорошому стані та обмін цікавить
продам хороше авто по причині що довго стоїть без їзди, кому треба пишіть, звоніть
Автомобіль у гарному технічному та візуальному стані. Надійний, економний і зручний — ідеальний як для щоденного користування, Перевірений і надійний варіант.
Мотор після кап ремонту, комплект зимньої різини з дисками. газова установка. за деталями звертайтеся за номером
Вся інформація по телефону
