- 130 тис. км
- Ямпіль
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
машинка в доброму стані стоїть гідро усилітіль не димить не троїть їде бодро по коропці зауважень нема ходова всьо в порятку торг коло машини переформляєця
Авто на повному ходу. Двигун гарно працює, не їсть масло,не димить, заводиться з одного оберта) Стоїть газ 4 покоління.Центральний замок.Новий акб.Встановлено нове зчеплення Sachs, датчик холостого ходу та новий ДМРВ. Вчасно замінено ремінь ГРМ, ролики та помпу. Також замінено оливу в коробці та двигуні. Новий вихлоп.Є нові ручки для дверей, потрібно лише встановити. Разом віддам дві літніх резини та одну запаску.Є питання щодо кузова. Любий вид переоформлення, я власник)
машина в гарному стані, за деталями телефонувати
Робочий стан.Потрібно замінити пороги.Газ вписаний,фаркоп,сигналізація,16 кл.Ел дзеркала,ел скло підйомники.
Авто технічно в чудовому стані. Двигун, коробка працюють без нарікань. Ходова обслужена, на даний момент вкладень не потребує. Руль крутиться дуже легко, електро підсилювач керма працює ідеально. Електросклопідйомники працюють, печка гріє добре, все світиться та бликає! Салон в збереженому стані, на свій вік виглядає добре. Кузов має не значні сліди корозії, візуально вигляд має не поганий! Переоформлення. По всім питанням звертайтеся по телефону.
продам пріору 2008 року мотор часіки , газ бінзін , працює як на бензині так і на газу , перший власник , по порогу і арці пішли рижики , потрібно зробити і підкрасити , сідушки кожані , водійська потріскана , електроруль , кондиціонер , подогрєв сідушок , омивач , хороша музика , дно машини ціле , мотор 1,6 , торг присутній
Авто куплено в автосалоні, один власник, одразу з салону зроблено антикор+музика, встановлено ГБО 4 покоління, фаркоп, авто в чудовому стані,не іржаве,в ДТП не було. Додатково комплект резини на пріоровських дисках, останнім часом їздить рідко, так як куплено інше авто. Пробіг 100% оригінал, ТО проводилось вчасно,масло мінялось до 8000 від заміни до заміни.
авто находу їздить щодня, нада замінити масла фільтра всі питання на вайбер номер може бути не в зоні.
Авто на ходу. Потрібно варити.
