- 116 тис. км
- Біла Церква
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в дуже хорошому стані,коробка механічна,чудово працює, економна.Був замінений бампер За деталями телефонуйте **********
Машина має одного власника,була перереєстрація з дружини на чоловіка у 2016 р.Пробіг дійсний.ГБО 4 покоління -зареєстроване.На 124000 була заміна ремінь ГРМ,помпа,передні стійкі,передні гальмівні диски,нова АКБ, збільшений кліренс.При купівлі в салоні була обробка антікором та встановлені підкрилки ,захист картера, протитуманні фари.Була заміна лобового скла у зв'язку зі сколом.Була заміна редуктора ГБО на 125000.Зараз автомобіль знаходиться у Літві.
Сімейне авто, сів і поїхав, економний газ_бензин, дешевий в обслуговуванні, є незначні царапини видно на фото, можливий торг. Поміняні газові фільтри. За більш детальною інформацією телефонуйте.
Продаю авто ВАЗ-2171 Пріора 2011 р. В робочому стані. Вкладень ніяких не потребує. Проведений тільки косметичний ремонт кузова. Два комплекти гуми (зимова і літня).
Продам Priora 2171. Автомобіль в хорошому стані, два власника, встановлений газ 4 покоління, вписаний в техпаспорт,нова гума літня, титанові диски. Автомобіль обслуговувався вчасно.
Вся інформація по авто за телефоном. Торг лише у капота • Телефонуйте якщо справді хочете купити без дурних запитан7
Авто в хорошому стані сів поїхав
доброго дня продається пріора в доброму стані вкладень ніяких не потребує замінені масло антифриз грм і ремінь генератора,щеплення. рідній пробіг є кондиціонер склопідйомник і гбо 4 поколіня
все вопросы за телефоном
авто в гарному стані. 2 власник.2 комплекта резини (зима-літо). салон в ідеальному стані. є фаркоп. більш детальна інформація за номером телефону.
2-й власник, авто в хорошому технічному стані, місцями по кузову є рижики, кондеціонер, ABS, ГАЗ 4-покоління/бензин. Документи в порядку.
Продам Ваз Приора 2012 року 1.6 бензин, у хорошому технічному стані, сів поїхав обслужена, салон у хорошому стані, хороша музика, по електриці все працює, красиві титани з майже новою гумою, по кузову потрібно займатися є здуття фарби,, кому потрібно технічно хороше авто, звертайтеся, ціна буде нижче ринку, кого не влаштовує шукайте інший варіант, прохання з тупими питаннями і пропозиціями не турбувати.
Технічний стан гарний, по кузову є питання, на капоті на задній лівій двері поліз лак, ржавчина є, але не багато. Повністю на ходу. З кондиціонером та газом 4 покоління. Пробіг рідний. Переоформлення.
авто в доброму стані,майже вся в рідному окрасі,не гнила,в гарній комплектації.гарна музика,мотор коробка ходова-без проблем,є кондиціонер але нажаль не працює
