- 98 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам пріору Автотна повному ходу Все працює справно Салон цілий Ходова частина вкладень не потребує Двигун працюює відмінно Всі деталі за телефоном
Продам пріору Автотна повному ходу Все працює справно Салон цілий Ходова частина вкладень не потребує Двигун працюює відмінно Всі деталі за телефоном
Продам ВАЗ Приора в хорошому стані. Рік випуску: 2009. Мотор 1.6, 16-клапанний, працює відмінно, не димить, не троїть, масло не бере. Коробка передач не хрустить і не вибиває. Салон доглянутий і чистий. Рідний пробіг — 105 тис. км. Встановлена музика, працює Bluetooth. Надійний автомобіль для щоденної їзди. Сів і поїхав. ? Телефонуйте в будь-який час. ? Ціна: 1850$ ? Тел.: **********
Автомобіль в хорошому стані. Один власник, куплявся з салону. В машині все працює, надійний та економний мотор. Все мінялось вчасно, машина обслужена. Всі питання по телефону
Машина в гарному стані,два комплекти коліс.Більш детально дзвоніть
Продам Приору в робочому стані. Газ 4 вписаний в техпаспорт. Кондиціонер працює. Зимова гума в комплекті. Електрика в робочому стані. Будь-який вид оформлення. Торг на переоформлення.
Продам пріору в універсалі на гарній комплектації в доброму технічному стані та живою по кузову, не гнила не ржава, по мотору,коробці,ходовій зауважень немає, газ/бензин, заводиться на дотик, працює рівно, ремонту не потребує, добра конячка як для роботи так і для повсякденної їзди по особистих чи сімейних справах, на ел.склопідйомниках та кондиціонері, тонована по колу, на титанах, по документах порядок, переоформлення через дію, достойний варіант за ціною скутера.
Авто на ходу,була заміна гри+помпа,новий газ.редуктор,прокладка под головою і датчик дмрв
Продам авто в гарному стані, технічно без зауважень, кожного дня на ходу.Кузов та салон в чудовому стані,днище та пороги цілі без корозії.Встановлений газ 4го покоління, двигун працює добре що на бензині що на газу.Хороша резина , майже новий АКБ,гідро підсилювач керма,діюча страховка.Будь який вид переоформлення,торг біля авто.
Авто більш чім 10років в одних руках ,за автомобілем слідкували ,все мінялося вчасно ,в прошлом году було поварено дно оброблене і зашумоване.Все детальніше за тел
Двигун: бензин, встановлене ГБО (працює на газу та бензині)”
Продам сімейний автомобіль в гарному стані • Комплектація: • кондиціонер (працює добре), електропідстлювач керма, легкосплавні диски, ксенонове світло, противотуманні фари, фаркоп з правильно під'єднаними дротами, безкаркасні склоочисники, передні скло підйомники, обігрів заднього скла(працює). Чохли на сидіннях. Запасне колесо, домкрат та ключ присутні • Стан : • автомобіль має підкраси, враховуючи його вік та пробіг це нормально. Випуск - 2009р. На дорогу виїхав у 2010 році. Я другий власник, брав з пробігом 67000 км. Зараз близько 130000 км. За цей час було багато зроблено в технічному плані, всі роботи записані в журналі авто з датою проведення, пробігом та вартістю запчастини. Ремонти виконував власноруч, бо не довіряю якості виконання робіт на станціях технічного обслуговування. Станом на зараз потрібно замінити вижимний підшипник. Автомобіль дуже вмісткий, не дивлячись на невеликі зовнішні габарити. За час володіння ним, він підвів лише 2 рази, і то з моєї провини (взимку зранку не завівся - сів акумулятор) • Продаж тільки із переоформленням • Продаю, бо придбав інший • Якщо ще маєте питання телефонуйте уточнюйте. На оглядини далеко не їду • Дякую за увагу Актуальна ціна - 3000+/- За детальною інформацією звертатися за номером
Ідеальний стан авто, власника 2 , тонування скла, форкоп, ходова і сал он в нормі, документи в порядку, авто обслуговується своєчасно, страховка, кондиціонера не має, гаражне зберігання, придбана в салоні.
Капітальний ремонт двигуна 4000 км тому. Заміна масла, фільтрів, зчеплення, поршнева, випускні клапани. Заміна основного радіатора та радіатора пічки, масло гідропідсилювача, заміна ролика та ременя ГРМ 10 тис. км тому. Новий стартер. Новий газовий редуктор Tomasetto, нові газові форсунки Valtek, заміна трубопроводу від бака до редуктора на новий (силіконовий). Сигналізація з доводчиком скла. Гума — літо. Замінені всі фільтри по газу. Новий резонатор, замінені стійки передні та задні. Кузов у дуже хорошому стані, варити, фарбувати не треба.
Продам приору на ходу сів поїхав , хороша літня гума на титанових дисках,мотор 1.6 16v , по документах все добре .Місто Узин .Телефонувати на цей номер ()
Авто сів поїхав )) але потребує уваги по кузовному ремонту . Акум новий,резині 2 рік ,замінені датчики холостого хода ,датчик колен вала,ремінь Грм ,ДМРВД ,всі 4 котушки запалювання ,свічі , страховка по 17.10.26 , тільки переоформлення
Продам авто в хорошому стані газ бензин досить економне добре їде
Кузов в гарному стані на ходу
Деталі по телефону
