- 191 тис. км
- Вільнянськ
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Машина в ідеальному стані. Зроблено світло на 10000 грн. скрізь ксенон, включаючи протитуманки.можливий обмінна обмін дорожче
Машина в ідеальному стані. Зроблено світло на 10000 грн. скрізь ксенон, включаючи протитуманки.можливий обмінна обмін дорожче
Деталі по телефону **********
гарний машини
2008 рік,гума та АКБ нові, гідропідсилювач керма Тел
Машина на ходу, все чітко, нема грошей довести до ідеалу, потребує вкладень по ходовій, та кузову. Як і всі ваз гниє і ніц не зробиш. Є нові пороги, треба тільки переварити. Мотор відкапіталений проїхав 20тис без нарікань. Масла не бере. Якщо треба більше фото в лс. Є відео з актуальними нюансами. Реальному покупцю реально гарний торг.
Пороги замінені, нова резина. ГБО з 2019 року. Додаткова інформація по телефону.
Авто в ідеальному стані працюють всі функції Машина робилася для себе Більше питань по телефону
? Продам Lada Priora 2008 р. — після капітального ремонту двигуна, гарна комплектація! ? ? 2008 рік випуску ? Двигун після капітального ремонту, пробіг після ремонту — близько 15 тис. км ? Чорний колір ? SE бампер та дзеркала ? Мультируль ? Кондиціонер ? Авто в хорошому технічному стані ? Комплект зимової гуми на дисках у подарунок ? Будь-який вид переоформлення ? Автомобіль доглянутий, щодня на ходу. Сів та поїхав. Деталі за телефоном.
ЛАДА Пріора 2170 Рік випуску 2008. Двигун 1.6 16 клапанний Технічно в відмінному стані. Не бита Не гнила Двигун і КПП у відмінному стані. З ходовою частиною порядок. Салон у гарному стані. Без проблем з електрикою. Авто село і поїхав. З документами повний порядок. Ціна 2599 $$$ ********** **********
гарне авто. без корозії, встановлено ГБО. деталі по телефону
Машинка в хорошому стані, на всі питання відповім по телефону)
Продам свою машину,в нормальном состоянии,на хорошей зимней резине,капиталка мотора делалась 20 тыс назад,газ-4 вписан в тех-паспорт,хороший акб,новый стартер,подробности по телефону,площадкам и перекупам просьба не звонить
Звоните на вайбер
Продам автомобіль в гарному стані.Газ-бензін, хороший салон, хороші ґума і АКБ. Всі питання по телефону або біля авто.
Машина в отличном состоянии. Не требует вложений. Возможен торг
авто в хорошому стані, шини зима, стойки нові,мотор масло небере, по ходовій все супер, більш детально за телефоном.
