- 310 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Газ, 1.7 л.
- Ручна / Механіка
Авто на повному бойовому ходу). Тільки переоформлення.
Авто на повному бойовому ходу). Тільки переоформлення.
в гарному стані,газ бензин фаркоп всі питання по телефон
ВАЗ 21214 в гарному стані, зроблено багато по авто. Салон в гарному доглянутому стані. Двигун після кап.ремонту. Встановлено ГБО 4 покоління. Нова зимова гума TIGER. Частково знешумлена, нове якісне тонування. Всі корозійні місця оброблені та пофарбовані.Всі деталі за номером телефону
Автомобіль у дуже хорошому стані. Рідний пробіг — 86 000 км. ✔️ Авто весь час зберігалося в сухому гаражі. ✔️ Один дбайливий власник (автомобіль дідуся). ✔️ Кузов добре збережений, без корозії. ✔️ Двигун, коробка передач і ходова працюють справно. ✔️ Повний привід працює без зауважень. ✔️ Салон чистий та охайний, не прокурений. ✔️ Вчасне обслуговування, вкладень не потребує. Автомобіль повністю готовий до експлуатації. Чудовий варіант як для міста, так і для риболовлі, полювання чи поїздок бездоріжжям. Детальніше — за телефоном. Реальному покупцю можливий аргументований торг біля авто. Звертайтесь за телефоном Микола
Перший власник. В ДТП не був, повне фарбування в 2021 році. Зберігання в гаражі. ГБО 4-го покоління. Швидкоз'ємний багажник з нержавіючої сталі. Фаркоп. Від'єднаний передній міст, підрамник роздатки, кардан на ШРУСах, ШВІ, дворядні підшипники на передніх ступицях. Двигун: распредвал ОКБ "Дінаміка" 44-й, розрізна шестерня, канали 30/31, шатуни виважені до грама, ЕБК "Январь 7.2", гідрокомпенсатори прибрані, кастомна прошивка. Їде дуже цікаво. У додаток комплект літніх шин та рідні колеса, пофарбовані порошком. Для ЗСУ знижка. Ще більше подробиць про телефону.
Нива ВАЗ/Lada 21214/4x4 2009р 1,7 інжектор. Автомобіль повністю справний, готовий до експлуатації без додаткових вкладень. Гідропідсилювач керма. Фаркоп. По двигуну, коробці, роздатці, мостам взагалі питань немає. Повний привід справний, по ходовій проводилися заміни відразу при виявленні зауважень, що підтверджує блокнот із записами замін. Олія в двигуні змінювалася щорічно, незалежно від пробігу. Усі рідини змінювалися за регламентом. Газ 4 покоління вписаний, налаштований, працює добре, балон під кузовом, місце в багажнику не займає. Витрати по колу до 13 л. газу. Автомобіль оброблений антикорозійним покриттям (мавілем), шумоізоляція (зайвих вібрацій, шумів немає). Кузов у ??хорошому стані для своїх років, є дрібні сліди експлуатації та косметичні нюанси (підфарбовував, не люблю відколи та подряпини). Встановлені Лід фари. На задній передачі вмикається додаткова фара. Автомобіль на хороших дисках. Свіжа всесезонна гума (2024 р.в.) у хорошому стані. Передні сидіння з іномарки зручні. Салон замінено на Урбан. Електросклопідйомники, обігрів дзеркал, центральний замок із пультом. Магнітол сенсор. Камера заднього виду виведена на дзеркало. Тоноване. У машині не курили.
ВАЗ 2121 Нива, 2009р.в. Пробіг 155тис.км. Коробка передач механічна. Паливо: газ-бензин. Стан - робочий. Косметика - не ідеал...
Продаю власний автомобіль, гаражне збереження, на ходу, технічно справний, передні сидіння від іномарки власник по тех-паспорту, ГБО 4 покоління. Додаткова інформація по телефону.
Продам ВАЗ 21214 год 2009 (газ/бенз) Переоформление,газ 3поколения (вписан) ,мотор 1.7 ,Гур. коробка 5ст на 90тис замена цепи,башмака и натяжителя замена масла каждые 7 тис Пробег родной 140тис вторичный окрас я второй хозяин, машина у меня уже 6 лет продажа не спешная красил 3 года назад , железо родное , места где была коррозия песочились и лудились .есть фото и видео процесса покраски ,сборки и ТД. старую краску снимал полностью так же 3 года назад собрал новый салон с 214м-ки , шумована в 2 слоя , тонировка в круг , музыка,зеркало регик+ камера зад вида , чип+ евро2 ,резина зимняя на железяках + отдам 4 колеса лето в нормальном состоянии. паук 4-2-1, гена 130а, новая тормозная система в круг, подвеска на полуулеритане в круг , нерегулируемые ступицы ивеко , обробатана , частично наклеенна броне пленка ,лед балка , рейлинги , рул колонка с 2110 регулируемая , замок зажиг 2110 сиденья перед Reccaro ,оптика линзы свет космос , сигнализация, центр замок, стеклоподъёмники, електро зеркала с подогревом ,ковер 2х слойный ,замки безшумные в круг , сцепа и маховик нива Шевроле, замена масел вкруг ,коробка,раздатка вопросов нет ,машину не рвали , использование было во сновном городское любое СТО больше информации по телефону!!
Авто в задовільному стані.не варена не крашена.мости роздатка працює відмінно.нова гума.всі стекла рідні.більш детальніше за телефоном.5 ст КПП.
Продам автомобіль, можливий торг, всі питання за телефоном **********
Машина в нормальному стані, не гнила, мотор працює добре, ходова не гримить, володію близько року, накатав тисяч 5-7.
Авто моє, мінялось все вчасно. Машина на розирвана. Косяки всі на фото, хто розуміє, для того то не проблема. Телефонуйте, всю інфу розкажу. При покупкі торг!!!
Авто в гарному технічному та візуальному стані ЛКП незначні сліди використання! Всі питання по телефону!
