- 185 тис. км
- Новомосковськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.7 л.
- Ручна / Механіка
В гарному стані. В ходу тихенько не гуде не виє . Нова гума . Вкладень не потребує. Фарбовано 2 елементи. Встановлено ГБО
В гарному стані. В ходу тихенько не гуде не виє . Нова гума . Вкладень не потребує. Фарбовано 2 елементи. Встановлено ГБО
Продам Нива 212140, газ-бензин, инжектор ,ГУР, АВS. Самоблокирующийся задний мост, отключающийся передний мост, карданы на шрусах, Электро педаль газа, сидения с иномарки, форточки в задних стёкла, литые диски, фаркоп, пороги.
ВАЗ 21214(Нива) Рік: 2007 Пробіг: 217 000 км Двигун: 1.7 газ/бензин Коробка: Механіка Привід: Повний Салон: темний/тканина Комплектація та переваги: - Ксенон - AUX,USB,Kicx - ГБО 4 - Противотуманні фари - Електросклопідйомники - Диски r16 - Гідропідсилювач керма Стан авто: - Технічно справний - Доглянутий салон - Кузовна частина у ідеальному стані - Оригінальний пробіг Фінансування та обмін: - Лізинг або кредит — вигідні умови - Обмін на ваше авто (Trade-in) - Повний юридичний супровід Адреса: м. Дергачі. Харківська область. Сумський шлях 130
Продам хорошу Ниву сів поїхав дуже багато вкладено коштів!Кузов не гнилий немає ні одної ржи,був рік тому покрашений,освіжив бо трохи вигорів колір,по кузову є малі пошкодження но не критичні по двигуну повністю був капітальний ремонт двигуна,усе у двигуні нове пройдено обкатку,коробка 5ст.. Роздатка мости працюють чудово,роздатка уже на при способі не кріпиться до кузова а на подушках є фото!Кардани нові купував пару,по ходовій усе замінено до болтика,передні підшипники вічні розточені під широкий підшипник грузовий який витримує 3.5т!Стоїть ГБО балон на 50л під фаркопом оформлене!Машина лісу не бачила,по охотам не їздила дрова не тягала,машина на батькові,більше розкажу по тел ?Пишіть на вайбер передзвоню
Спеціальна пропозиція для лісників, мисливців, рибалок та починаючих фермерів. Другий власник. Зроблений капітальний ремонт двигуна, кузова та ходової частини. ГБО вписане в свідоцтво про реєстрацію. РЕАЛЬНОМУ ПОКУПЦЮ-РЕАЛЬНИЙ ТОРГ.
Відмінний стан. Гаражне зберігання.Не битий. ГБО- Євро 4. Нові шини. Гідропідсилювач керма.
Нива в идеальном состоянии! Полностью перебрана РАПТОР
Авто без ДТП у гарному стані, встановленно ГБО, виконано капітальну антикорозійну обробку кузова в 2011р. та повторно у 2019р. отвал для снігу та зимова гума на титанах у подарунок. Я перший і єдиний власник. Для ЗСУ додаткова знижка!
Продам авто в хорошому стані, не гнила, ходова не стукає, роздатка працює, все супер. Мотор в ідеальному стані, працює рівненько та не бере масла. Всі деталі за телефоном.
газ 4 покоління, Новий стартер та генератор. Шкіряні сидіння, легкосплавні диски
Авто на повному бойовому ходу. Інжектор, ГУР, ГБО 4-те покоління (вписано в тех. паспорт). Я - власник. Телефонуйте - домовимось).
Продам своє авто в гарному стані. Пробіг рідний, не гнила, ГБО Stag працює ідеально, вписане. Замінені масла, фільтра, задні колодки, передні пружини, радіатор і кран пічки, коробка, роздатка - все працює ідеально. Масло не бере. Переоформлення через ДІЮ!
Продам ВАЗ 2121 НИВА 2006року. Атомобіль по техніці на повному ходу роздатка працює все перебиралось, по мотору, коробці питань немає, авто їде як на газу так і на бензині, по салону в нормальному стані. Кузов повністю перефарбовано в раптор візуально вигляд меє! Адекватний автомобіль за свої кошти.
Продається міні Гелінваген, дата першої реєстрації 2010 рік, авто в доброму стані. Автомобіль обслужений, вкладннь не потребує. У автомобілі багато чого дообладнено а саме: здійснено обезшумлення салону, протечені ступеці під підшипники Івеко, всановлена додаткова пічка салону, встановлені задні стікла, які відкриваються, встановлені дорогі титанові диски та гума, встановлені хороші сидіння, тонована. Також встановлені якісні дорогі силові бампера, газ 4-го покоління із прошитим бортовим комп?ютером, гідро підсилювач керма, авто акустика, встановлені якісні лампи фар! Роздатка та коробка двигун та мости у відмінному стані. Будь який вигляд переоформлення. Автомобіль причіп не тягав. Детальніше за телефоном **********
свій автомобіль, володію 5 років, роздатка блокування працює, газ 4 покоління вписаний в т.п.заводський гур, весною замінена ГБЦ (нова), продаж тільки з переоформленням
Авто в дуже гарному стані,все працює,робити нічого не потрібно.деталі за телефоном
