- 161 тис. км
- Кобеляки
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.69 л.
- Ручна / Механіка
Телефонуйте відповім на всі питання по автомобілю.
Телефонуйте відповім на всі питання по автомобілю.
Машина підтримується в робочому технічному стані, встановлено ГБО 4 покоління: Пересічна місцевість - 12л / місто - 10л / траса - 8-9л. Гарний варіант для тих хто розуміє для чого йому цей автомобіль. Торг біля капоту. Дзвоніть
Перший власник. Гаражне зберігання. Машина технічно повністю справна, безпроблемна в експлуатації — сів і поїхав. Використовувалась як третє авто в сім’ї, переважно для виїздів на природу. Після покупки авто було повністю оброблене антикором: днище, кузов та приховані порожнини. Зроблена якісна шумо- та віброізоляція салону — встановлено 60 кг матеріалу, включно з дахом. Завдяки цьому авто їде значно комфортніше та тихіше, не відчувається як “порожня бляшанка”. Рідний пробіг. Встановлене не дешеве ГБО 4-го покоління та вписано в ТП. Технічно все справне. На 95 тис. км замінено комплект зчеплення в зборі: диск, корзина, вижимний. Також встановлена нова помпа та ремені. Газові амортизатори. Трапеція в зборі оригінальна. Замінені хрестовини. Встановлено ричаги оперування роздаткою з шумопоглинагням завдяки чому роздаткк майже не чутно. Колеса R15 легкосплавні, свіжа AT гума Toyo. Є центральний замок, музика. Авто доглянуте, надійне та готове до щоденної експлуатації або поїздок за місто. Реальному покупцю — аргументований торг біля авто.
Продам автомобіль, можливий торг, всі питання за телефоном **********
На повному бойовому ходу, сів і поїхав. Повний привід, блокування диференціала, понижена передача працює. Є газова установка. З документами порядок.
Авто в гарному стані. На повному бойовому ходу. Усі додаткові питання, по телефону.
Продам Ниву 2008 рік, Газ-бензин працює дуже добре, що сьогодні дуже актуально, з цінами на бензин! Машина обслужена повністю, фільтра - масла поміняні всюди! Нові радіатори та генератор! Антифриз залитий новий! Тормоза нові! Резина Грязева нова і диски теж! Стан: сів-поїхав! Сідушки від БМВ, зручні, і міцні! Решта по телефону!
Автомобіль у доброму стані Передні сидіння з Audi A3
Продам власний автомобіль. В користуванні більше двох років. По техніці все ідеально. Робити нічого не потрібно. Місяць назад перебрана вся передня підвіска, спереду стоять проставки + 4 см. до кліренсу. Задок зроблений десь пів року тому. По коробці, роздатці і всіх основних вузлах проблем немає. Гул та вібрація відсутні. Влітку перефарбована в дорогий раптор. Нова ідеальна зимова гума. Шумка салону, музика, лед світло, електросклопідйомники, тонування, сигналізація, абс, гпр, фаркоп. Приємний розхід газу 10/13 літрів. Сидіння від БМВ. На сидіннях чохли. По всім питанням можете дзвонити, все розповім і домовимось. Не завжди адекватно працює мобільний звʼязок, то можна звʼязатися через месенджери.
Я власник. 2010рік. 1,7 інжектор. Гбо (50 Літрів) . Підсилювач керма . Кордани на шрусах .Технічно можна впевнено їхати хоч в інше місто хоч на риболовлю і ТД. Вся інформація по телефону.
Продам ВАЗ 21214 в хорошем состоянии 2014 року випуску Газ\бензин газ вписаний в техпаспорт. Все працюе передній задній міст фаркоп.
Машина повністю зроблена, не потребую ТО, сідай і їдь, 87 тисяч рідного пробігу. По всім питанням пишіть в ВАЙБЕР АБО ТЕЛЕГРАМ ПО ВКАЗАНОМУ НОМЕРУ, ЗВОНИТЬ **********
Автомобіль у повній бойовій готовності, готовий до будь-якої бездоріжжі. На 210 тис. км. було проведено капітальний ремонт двигуна. Встановлено газ, але не вписано в техпаспорт, у зв'язку з останніми подіями. Всі подробиці по телефону.
Машина повністю обслужена нова гума все працює без нарікань
Без двигуна. З двигуна тільки блок (потребує гільзовки). Газ 4 покоління (вписаний). Повністю нова ходова. Фаркоп. Сигналізація. Є рижики. Днище в ідеалі. В дтп не був.
Состояние отличное)
