- 50 тис. км
- Ужгород
- Не вказано
- Не вказано
Зв'язок в Viber, What's app Автомобіль технічно справний, по кузову є подряпини, авто постійно в сільській місцевості і для сільської місцевості. телефонуйте, скину відео, розповім, доступна для перегляду, тільки за умови попередньої домовленості. Останній рік стоїть, тому продаю. Газ не вписано. Сидіння тільки передні, з Ford Ranger 2. Я власник, тільки переоформлення.
ВАЗ 21213 газ/бензин (газ поставлений та в писаний) карбюратор, двигун 1.7. Замінена фільтрів, масло, новий АКБ,магнітола, центральний замок, сигналізація.
Мотор в доброму стані, кпп 4 -х Ступка , роздатка , пониженні працюють , по кузову є нюанси по порогах , машина переоформляється
ВАЗ 21213, 1995 року, 194.000км, бензин-газ, нова всесезонка, двигун 1.7л 5-механіка і кузов робочі без нарікань.
Авто на свої роки у відмінному стані . В наявності два комплекти резини, один на рідних дисках, нова трапеція,шарові,маятник,задні тяги, усі кардани шрусові. Всі кнопки в салоні працюючі, електро підйомники скла. Газ -бензин, на бензині електронасос. Фаркоп.
Нива Ваз 21213 газ/бензин 1.7 1997рік. Нива в доброму стані , замінено комплект щеплення, акб , нова гума, електро лебідка. Деталі за тел.
Авто повністю справне , поміняно все ,що виходило з ладу на нове - тяги, нове ГБО, карбюратор , стартер , генератор , роздатка, торпеда з приборною панеллю , зроблене та оброблене повністю днище авто , по кузову незначні пошкодження в виді сколів. Вкладено в авто багато. Пишіть на вот сап)
Продам власне авто Коробка 5-ти ступка Двигун у відмінному стані Установлено газ(вписаний) Кузов у хорошому стані на свої роки Встановленно додатково фари, стопи, світлодіодну балку (світить супер) Авто їздило суто на рибалку) Либий вид переоформлення!!! Детальніше по телефону !
Машині нічого не потрібно Телефонуйте на цей номер **********
гарний стан
Авто в гарному стані, газ 4 покоління, тюнінг,гідро підсилювач керма.
Поварена пофарбована ,оброблен салон та днище.Замінено саленблоки,шарові,маятник,стартер,наконечники,реактивні тяги,главний та робочий циліндри сщеплення .більш інформації по тел.Торг
Нива у гарному стані, все працює, має газову установу, за додатковою інформацією звертайтесь
Авто на Укр регистрації пофарбована в раптор в робочому стані не потребує вложень, двигун після капремонту ,коробка 5 ступка ходова в гарному стані ,сидіння від Шкода, ГБО евро 2,всі питання по телефону ,для ЗСУ торг .
Авто в доброму стані, є кілька нюансів. Чотири роки тому був встановлений НОВИЙ двигун. Резина в доброму стані + ще один комплект. Задній редуктор новий. Стоїть новий АКБ. Авто продає мій добрий знайомий, він другий власник. Виставив на продаж я, бо людина літня, в технологіях не дуже. Більше інформація по телефону, кому цікаво - обов'язково дам номер власника для особистого спілкування з власником.
авто переварено под себя, перекрашено,стоит би ксенон,акустика,передние сиденья с иномарки, газ вписан,есть литые диски. лобовое новое.я владелец по техпаспорту,фаркоп пороги кенгурятник,лед ходовые огни и повторители доп люстра7 951 35 04. **********
Автомобиль в рабочем состоянии.Ходовая часть полностью обслужена, Посилені бампера Электросклоподьемники.Практично нова резина Салон в ідеальному стані
