- 40 тис. км
- Сколе
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
Нива в доброму стані все працює справно.
продам ниву 2121 на ходу газ бензин фаркоп робоча конячка возможно обмен
Ходова, тормоз на та вихлопна система зроблені повністю Замінений стартер Працює рівно Є нюанси по кузову та салону, але не критичні Вік авто дає своє Деталі по телефону
продам ниву, в дуже ганому стані,все процює як часики,повністю обслужана всі питання по телефоні
Газ-бензин мотор та ходова після капремонту . Роздатка, мости все працює
Терміново продам Ниву в гарному стані. Кпп 5ст. Газ бензин. Супорта ваз2108. Наві колодкі, трос ручніка, помпа, генератор, проводи. Цифрова приборка, спідометр без тросіка. Лед фари. Електрозамок багажника(з пульта) Робити нічого не треба. Додаткові фото по запиту. Авто з переоформленням. Можливий обмін на мотоцикл 200 + кубів з доплатою або газ 2410. Торг при огляді біля авто. Дзвоніть домовимось.
Авто кожного дня їздить ,не накрашую пічка гріє,по електриці все працює,роздатка,блокіровка працює, переоформлення мрео або дія.торг
Все працює в гарному стані.
Продам Ниву у гарному стані. Машина на ходу кожен день. Гаражне зберігання. Якщо Вам потрібна надійна робоча конячка то це про неї. ГБО встановлено і вписано в ТО, розхід газу: 10 л - шосе, 12 л - місто. Встановлено підрамник на роздатку, івеківські підшипники, кардани на шрузах. Сидіння іномарочні, акустика, тонування. Машина має два комплекти гуми (на дисках). Машина вчасно обслуговувалась, усі фільтра та масла мінялися вчасно (телефонуйте, запитуйте). Прохання перекупів не турбувати, машина продається у надійні руки, а не дарується. Можливий торг біля капоту. Усім вдалих покупок і продажів.
Гарне авто,все працюе,переварена,майже все поміняно по двігателю
Автомобіль використовується кожен день на новій зимовій резині Акумулятор ставив вся новий на зиму Короба і роздатковий працює ідеально По мотору нема зауважень працює добре Є нюанси по кузову але нічого критичного нема
Продається сів поіхав.Все в робочому стані понижені блокіровка все працює,нова резина деталі по телефону дзвоніть на вайбер
Технічно справний всі агрегати без нарікань, новий акумулятор.
Детальніше телефонуйте
лександр
Продам ниву, можливий обмін авто в хорошому стані на свої роки та ціну. Саме важливе для ниви це те що поварена та на впевнено у ходу. Покрашена в раптор. Хороша зимня резина Continental . Стоять сидіння від Mini-cooper. Стоїть класна лед оптика та бігаючі лед поворотніки . Хороший акум. Розглядаю варіанти з обміном.
