- 190 тис. км
- Харків
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
продам или меняю на легковой .в рабочем состоянии
машина на ходу їздить щодня, передні ступичні підшипники не регулюються стоять з івеко, КПП 5 ст., мотор не димить , масло не бере, встановлений газ, передній мост та піввіся нові,задні та передні колодки гальмівні нові, магнітола з виїзним екраном,світло ближнє/ дальнє працює лед,задні фонарі нові, електросклопідйомники та центральний замок. є також кнопка автозапускоу по можливості можна поставити.роздатка працює добре, повний привід.газ не вписаний. зараз авто знаходиться в Дніпропетровській області
продам ниву,в хорошому стані .Детальна інформація за тел
машина в гарному станi,не гнила,мости,роздатка працюэ все,мотор масла небере, ходова вся зроблена,з документами порядок.додатковi питання по телефону.
На розборку, мости, роздатка, двигун все в робочому стані, заводиться як частки двигун зроблений три роки тому. Документи в порядку, мотор їде бодро. По кузову- машина трохи" втомлена життям": місцями рижики, місцями філософські отвори в металі). За те чесно і без сюрпризів.
Продам Ниву у відмінному стані. Двигун працює ідеально, масло не бере. Коробка передач без нарікань(не виє, передачі не вибиває). Роздатка також у відмінному стані, нещодавно замінено масло.Обслугований кардан (встановлені нові хрестовини). Повністю обслужена гальмівна система (новий вакуумний підсилювач, циліндри та ручник). Авто на новій гумі. Встановлене ксенонове освітлення. Зроблена свіжа страховка.ГБО вписане. Повне переоформлення. Машина доглянута,дзвоніть по всім питанням по телефону.
повністю на ходу ,все працує,вкладень не потребує.
Авто на повному бойовому ходу любий вид переоформлення стоїть інжекторний двигун з пробігом 45 тис машина в рідній фарбі мости роздаткі все процюють
Відповім по телефону на питання без торгу , документи переоформлені на дизель
продам ниву в нормальному стані. двигун працює добре. КПП 5-ти Ступка абсолютно все працює.
Авто на ходу технічно справне
Стан робочий. ГБО вписане в техпаспорт. Інші питання за телефоном.
Машина у хорошому стані Ходова зроблена рік тому. Щодо двигуна питань немає. Поставлено електробензонасос. Документи гаразд. Продаж із повним переоформленням.
