- 185 тис. км
- Чернігів
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
Резва авто у гарному стані, живе в гаражі. Я другий власник. Встановлена сигналізація.
Резва авто у гарному стані, живе в гаражі. Я другий власник. Встановлена сигналізація.
Авто в нормальному стані, пробіг рідний, двигун працює чудово,газ 4 покоління ловато. Документи в порядку. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном.
ВАЗ 2115. Кузов не гнилий, мотор живий, заводиться та їде. Ходова потребує ремонту, оскільки авто тривалий час стояло. Зв’язок із власником є. Документи в порядку. Деталі по телефону.
Продам автомобіль в гарному стані всі питання по телефону торг біля капоту
Авто сів і поїхав,гбо 4 вписане,2компл гуми на дисках,переоформлення,є дефекти по кузову,всі питання по телефону
Продається авто в доброму стані, все працює. Без торгу.
Объём 1,6 ,бензин /газ 4 поколение ,передние сиденья кожа с подогревом авто в отличном состоянии, зимняя резина на легкосплавных дисках.
Продам ВАЗ 2115 бензин-газ 4покоління в хорошому стані. По мотору все добре. По кузову переварина 2роки тому. Авто сів поїхав тільки зі знятям з обліку. Дзвонити 099 девятсот тринадцять п'ятдесят один 50 Іван.
Машина с 2011р. Перший власник. Машина неразу не красились по кузову є нюанси. 2 комплекта резини (4 скати літо 2023р. Зима 2 скати 2023р., 2 скати 2021р.)Передок повність перебраний. ГРМ, ролик, помпа замінені. Замінено масло і фільтр Пробіг 165 Торг біля машини
Автомобіль знаходиться в Коломиї Продам автомобіль в хорошому стані Гальма замінені (500 км) Охолоджувальна система замінена (радіатор ,патрубки радіатора,бачок ,фільтра ,термостат ,високовольтні провода і т.д. Перебрана коробка (стан ідеал 0 км ) Стан чудовий Є невеликі нюанси по кузову
машина в гарному стані нічого робити нетреба
Продам ВАЗ 2115 (2001 рік) Пробіг 225 000 Є рижики та нюанси, але на свій вік автомобіль дуже живий. Дно в дуже гарному стані. Автомобіль мій, володію з 2021 року. Газ/бензин, ГБО 2 покоління вписано в техпаспорт. Заміна масла кожні 10 тис.км (масло Elf 10w40) Витрата газу 10л/100км Тільки переоформлення51710554
Дуже добре авто нічого не треба робити сів поїхав газ бензин 1.6 любе переоформлення Торг приємний дзвоніть роскажу по телефону все що интересує
Авто не в поганому стані сів поїхав Всі питання по телефону Дзвонити краще на вайбер,телеграм,сигнал
сидіння з bmw 3s, електрозеркала з підігрівом, запуск кнопкою, встановлені Bluetooth зарядки. Хороша акустика Pioneer з магнітолою. підтримка MP3, Usb і AUX, дорогі світлодіодні лампи головного світла. Встановлено італійське газове обладнання 4го покоління, встановлено фаркоп. Фірмова італійська докатка костиль (не займає взагалі місця). Два комплекти дисків з гумою зима-літо. Літні литі диски з гумою за домовленістю. Робити нічого не потрібно, працює все. Автомобіль чотири роки тому був шумоізольований та оброблений. Ідеальний варіант на кожен день.
