- 125 тис. км
- Ружин
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Можливий обмін з моєю доплатою 500$,
Можливий обмін з моєю доплатою 500$,
Також додається комплект зимової резини
Продам автомобіль в гарному стані всі питання по телефону торг біля капоту
Авто сів і поїхав,гбо 4 вписане,2компл гуми на дисках,переоформлення,є дефекти по кузову,всі питання по телефону
Продається авто в доброму стані, все працює. Без торгу.
Объём 1,6 ,бензин /газ 4 поколение ,передние сиденья кожа с подогревом авто в отличном состоянии, зимняя резина на легкосплавных дисках.
Машина с 2011р. Перший власник. Машина неразу не красились по кузову є нюанси. 2 комплекта резини (4 скати літо 2023р. Зима 2 скати 2023р., 2 скати 2021р.)Передок повність перебраний. ГРМ, ролик, помпа замінені. Замінено масло і фільтр Пробіг 165 Торг біля машини
Продам автомобіль у робочому стані на зимовій гумі, чесний рідний пробіг, не варена, не фарбована. Двигун з коробкою не розбирались, салон в гарному стані, по кузову є недоліки які не впливають на експлуатацію авто.
Автомобіль знаходиться в Коломиї Продам автомобіль в хорошому стані Гальма замінені (500 км) Охолоджувальна система замінена (радіатор ,патрубки радіатора,бачок ,фільтра ,термостат ,високовольтні провода і т.д. Перебрана коробка (стан ідеал 0 км ) Стан чудовий Є невеликі нюанси по кузову
продам доглянуту машину на ходу, у хорошому стані. шкіряний салон. тільки переоформлення. з документами порядок по машині все робилося своєчасно.
машина в гарному стані нічого робити нетреба
ВАЗ 2115 2010 год Машина в хорошем состоянии Мотор 1.6 бензин Инжектор Пробег 195 тыс.км Мотор и коробка в идеальном состоянии Кузов имеет незначительные царапины. Звоните или пишите на вайбер
Продам Ваз 2115 в гарному стані. По двигуну питань немає. Є нюанси по ЛКП. По ходовій машина обслуговується вчасно. Магнітола Піонер, музика хароша. Є ще комплект ризини на титанах. Я власник, тільки переоформлення. Розумний торг біля машини. **********
Дуже добре авто нічого не треба робити сів поїхав газ бензин 1.6 любе переоформлення Торг приємний дзвоніть роскажу по телефону все що интересує
Авто не в поганому стані сів поїхав Всі питання по телефону Дзвонити краще на вайбер,телеграм,сигнал
сидіння з bmw 3s, електрозеркала з підігрівом, запуск кнопкою, встановлені Bluetooth зарядки. Хороша акустика Pioneer з магнітолою. підтримка MP3, Usb і AUX, дорогі світлодіодні лампи головного світла. Встановлено італійське газове обладнання 4го покоління, встановлено фаркоп. Фірмова італійська докатка костиль (не займає взагалі місця). Два комплекти дисків з гумою зима-літо. Літні литі диски з гумою за домовленістю. Робити нічого не потрібно, працює все. Автомобіль чотири роки тому був шумоізольований та оброблений. Ідеальний варіант на кожен день.
