- 300 тис. км
- Кривий Ріг
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам ласточку. Газ/бензин. Мотор и коробка в порядку
Продам ласточку. Газ/бензин. Мотор и коробка в порядку
Авто в хорошому стані, сів поїхав! Пробіг рідний. Торг реальному покупцю!
Авто придбане з салону і від того часу знаходиться в одній сім'ї, розхідники змінювалися вчасно, сервісна книжка з повним переліком присутня. Надійний та не дорогий в обслуговуванні автомобіль
Двигун після кап ремонту,вся поварена,нова ходова,новий акумулятор,новий генератор,резина нова (зима літо),литі диски та 2 металевих
Більше інформації що до авто, по телефону
Продам ВАЗ 2115 карбюратор. Нормальному стані. Тільки переоформлення
Гарний стан, по ходові усе нове , починаючи стійкими , опорними підшипниками, опорами, трос ручніка , практично усе замінено включаючи масло та фільтри
Ласточка на ходу , зімня резина пробіг 130 км в салоні охайно ,не гнила ,
Продав 2115 2007року газ/бензин 2власник машина не гнила пороги дно все ціле, мотор також в доброму стані, стойки всі нові що перед що зад, АКБ також нови можна переоформити без проблем.Ціна 2700 можливий торггор
Автомобіль у хорошому стані, двигун працює рівно, ГБО-4 покоління вписано в техпаспорт, коштує нова зимова гума, робити ні чого не треба или обмен с моей доплатой
Продам машину на полному ходу , второй хозяин. Все вопросы по телефону
питання по телефону
Все працює сів і поїхав детальніше по телефону
машина в хорошуму сані всі питаня по телефону
Продам ВАЗ 2115, 1.6 газ/бензин. Автомобіль у хорошому технічному стані, щодня на ходу. Двигун 1.6 працює рівно як на бензині, так і на газу. Газ вписаний у техпаспорт, встановлене ГБО 4 покоління. Коробка передач без зауважень. Салон охайний, не прокурений. Документи в порядку, продаж лише по переоформленню
Потребує незначного ремонту кузова. Взимку зроблено капітальний ремонт двигуна. Заміна поршня,колець розточка ГБС,шліфовка колінвалу.
На ходу каждый день. Мотор меняный 40 тисяч назад.КПП поменял 33 км назад. Вся ходовая перебрана(стойки, опоры, шаровые, наружние гранаты, наконечники, подшипники все 4, стоят хорошие LED лампы, LED туманки, хорошая музыка, сидушки из иномарки с боковой поддержкой. Не боится царапин и сколов(покрашена в Раптор) подробности по телефону или Вайбер.
