- 25 тис. км
- Тернопіль
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Один власник.Гаражне зберігання.Вкладень не потребує
Один власник.Гаражне зберігання.Вкладень не потребує
Продаю авто в доброму стані , без рижиків, вся ходова перебрана: стійки, шарові,наконечники все нове. Замінено ремінь генератора,ремінь ГРМ, помпа,ролики, масло в двигуні та фільтри,антифриз все це зроблено на 240 тис.км. Їде добре, тонована по кругу, салон в хорошому стані, магнітофона з блютузом,титанові диски,газ 4 покоління вписаний, страховка дійсна . Детальніше по телефону.
Продам пушку гонку , 2008 рік Поварена , днище і нові пороги Двигун супер,коробка замінена Сцеплення нове, Нова тормозна система На титанах Затонована Документи в порядку Ціна 1200 з торгом
Продам авто. 2013 рік, останній рік випуску. ГБО | Торг біля авто Торг присутній, розгляну адекватні пропозиції. Автомобіль у нормальному робочому стані, їздить кожного дня. Другий власник, рідний пробіг — 198 000 км. По техніці: * двигун працює добре; * встановлено ГБО (газ/бензин); * якісне обладнання, форсунки **Barracuda**, все обслужено; * по ходовій без питань. * авто завжди обслуговувалось вчасно, за час володіння замінено дуже багато деталей, в одних руках майже 6 років, заміна масла кожні 8 тисяч км, масло в коробці замінено 20 тис км тому, масло в двигуни 2 тисячі км тому Є нюанс по КПП — іноді вибиває 2-га передача (типова ситуація для цієї моделі), питанням ремонту не займався, тому враховано в ціні. По кузову: Є косметичні моменти по лакофарбовому покриттю. Можна позайматись, або їздити як є, чудовий автомобіль який виконує свою функцію. Більш детально фото можу скинути у телеграм. Гнилі та проблем із кузовом немає — днище оброблене, нічого варити не потрібно. Комплектація / бонуси: * дзеркало з відеореєстратором; * камера заднього виду; * літня гума R14 на дисках; * зимова гума R13 на штампованих дисках (ще сезон від’їздить); * додатково віддам спойлер, пофарбований у колір авто. По документах все в порядку. Розгляну переоформлення через Дію також. Авто підійде як недорогий варіант на кожен день. Продаж без прихованих сюрпризів, все розповім як є. Для тих хто шукає дійсно живе авто по техніці, а не шрот який зазвичай продають аби продати. Причина продажу - перехід на авто вище класом. ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ помічникам та автомайдачикам не витрачати мій та свій час. Всім мирного неба та гарних продажів !
Автомобиль в моїх руках 3 роки. За час володіння змінював всі саленблоки. Установив лед туманки. Після покупки авто замінив термостат помпу охолоджуючу рідину. Трішки переробив випускну систему. Від штанів до глушника стоїть 60 труба з нержавійки разом з стронгером вмістом резонатора. В цілому залишилося кинути гарний глушник і буде гарне звучання. Авто продаю через те що є іще одне. І головне на автомобілі не стояло ніколи газу. Розхід траса 7.2 Місто 8.5 Змішаний 7.7
Парк-тронік Ксенон Повітряний сигнал Аудіо Піонер
Машина в доброму стані....сів поїхав! Двигун працює чітко без лишніх звуків...заводить добре Коробка працює ідеально без зауважень... Ходова частина нещодавно обслужена.... По куову є косметичні незначні нюанси....на фото видно....а взагальному жива без корозії... Дуже бодра та резва машинка...кому потрібен хороший автомобіль за свої кошти звоніть!
Продам 2114, 2011рік, двигун 1.6 стоїть ГБО-4 вписано в Тех Паспорт,електро педаль, новий АКБ, центральний замок, сигналізація,по кузову без гнилі, днище пороги цілі, не варились, мотор коробка без питань, сів поїхав
Телефон власника
Продам автомобіль, машина в гарному стані, Були поставлені нові всі арматізатори, рулеві тяги, заміна всіх шарових, задня резина нова, а передня 70% розвал зроблений новий АКБ, стоїть газова 4 покоління, машина в гарному стані торг реальному покупцю!
Машина кожен день на ходу сів і поїхав Є нюанси по задній кришці багажника з іржею зараз обсужена масло тосол фільтри поміняні 3 тисячі кілмеьоів тому Писати тільки повідомлення сюди Бо номер телефону цей що є не дійсний З переоформленням
Продам авто в хорошому стані з оригінальним пробігом 110 тис.не бита два комплекта резини всі деталі за тел.
Не фарбована!!!! Пробіг 47 тис.км!!! Авто повністю обслужене!!! Пригон до любого міста України!!!Два комплекта гуми!!!
Продам Ваз 2114 1.6 2013 року ! Автомобіль в супер технічному стані, двигун мкпп ходова без зауважень! Є деякі моменти по кузову ! З документами повний порядок! Переоформлення. Присутні магнітола, центральний замок, електро підйомники! Рідний пробіг 81436 км! На всі інші запитання відповім за телефоном або при зустрічі!
Доброго часу доби! Пропоную авто від власника, володію з 2017 року. Двигун 1,5 л., КПП 5 ст. Газове обладнання 3 покоління вписане в документи. Балон об’єм 35 л. Двигун працює рівно на бензині і на газу, масла не бере. КПП не виє, передачі не вибиває, вмикаються чітко. Масла, фільтра, ролик, помпа, ремені замінені. ШРУСИ не хрустять. Стоїть CD-магнітола «Pioneer» має вихід на SD та USB флешки, колонки «Pioneer». Тонування по колу. Зимова резина на легко сплавних дисках R14, залишок протектора 70%. Має незначні нюанси по кузову. Свіжа страхівка. Авто знаходиться в слищі Компаніївка. Переоформлення обов’язково. Вдалих закупівель.
новий АКБ
Продам ВАЗ 2114 в збереженому стані з рідним пробігом 47 тисяч 2011року випуску.Машина їде добре,салон ідеально збережений,робити нічого не треба сів і поїхав.Вся інформація по телефону,торг присутній!
