- 257 тис. км
- Жмеринка
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в хорошому стані. Газ/бензин Всі деталі заасиль
Автомобіль в хорошому стані. Газ/бензин Всі деталі заасиль
Продам ВАЗ 2113, 2011 Года выпуска , пробег 209 т.км , машина на ходу ,мотор в полном порядке, требуется замена ляды. Днище целое. Все вопросы по телефону.
Продам авто в нормальному технічному стані, газ вписаний, переоформляєця. Обмін НЕ ЦІКАВИТЬ торг біля капота !! всім гарного дня і швидких продаж !!!
Автомобiль технiчно в хорошому станi, на собi не экономим). Можливий обмiн з моею доплатою, та на бите авто.
Продам автомобіль в гарному стані. Пороги переварені. По ходовій все відмінно. Мотор масла не бере, не димить. Сів і поїхав. Переоформлення обов'язково.
Із 2012 року в одних руках Від 180 до 205 тис пробігу були зроблені різні роботи біля машини на суму 47 тис грн Ходову всю нову ставили Глушник новий Дискі катані рівні Колодки нові,задні барабани нові Новий радіатор ,хороша зимня резина їхала тієї зими тис 4-6 Концентрат залитий чистий,новий бачок ,помпа,термостат,ремні,ролікі,акамулятор ще на гарантії !!!!!! Фільтра масла потрібно буде міняти через 5 тис Мінялось мастило 8-10 тис не більше ! З мотором питань немає ,мотор не робився ,на диво масло не бере????(бере грам 300-400 , це не значно) У коробці масло чистеньке всі передачі працюють Новий бензонасос,стояв перед цим ще рідний Патрубки всі мінялись Купляли з пробігом 140 тис до 180 тис також робилась машина,але це не враховую у 47 тис грн Нові завісі 60€ з роботою ,двері важкі була потреба замінив,закриваються дуже класно Світло дальне ближнє працює ,нові лампочки Одним словом освітлення все працює ,окрім салону Пічка працює також робилась Якщо ще щось пригадаю по телефоні розповім Дзвонити у будь який час 9:00-22:00 Продається власниця за кордоном , в гаражі стоїть без потреби На зимній резині З мінусів замінити стойку багажника,не тримається ,вона є треба замінити І є питання зовні по кузову Лобове скло тріщина ,не значна Не працює один стікло підйомник,думаю моторчик З низу всьо ціле,варити не потрібно !!! Ходова без жодних зауважень Машинка шепче???????? Газу не бачила !
Авто на ходу каждий день.Расход 7/100. Движок бодрый. Есть роботи по косметике, нужно сделать развал. резина 50% Подробности по тел торг.
Кузов в корозії.Техніка у гарному стані.Багато зроблено по акустиці,коробка від Лада Каліна спорт.куліса модифікована.втсновлений та вписаний газ 2 покоління.Диски Р15.машина довго стояла.Перереєстрація.Реальному покупцеві поступимося.дзвінки з 10 до 20.
Один власник, 100% оригінальний пробіг 65750 км. На авто ще оригінальні заводські шини. Запаска ні разу не використовувалася. Торг реальному пркупцю.
Пешіть на почту
Машина в хорошем состоянии вложений не требует.Стоит газ четвёртого поколения,хорошая сигнализация,приборка електронная.
Продається ВАЗ 2113 на повному ходу їде як на бензині так і на газу - газ вписаний 4 покоління - стоїть новий акумулятор - електросклопідйомники - підігрів сидіння - сигналізація З лівої сторони погано працює електросклопідйомник, та потрібно з лівої сторони підварити пороги Телефонуйте відповім на будь-які питання
Продам авто ваз 2113 Авто на ходу,потрибує зварування потрібно приложити руки до неї.
продам бодру Ваз 211340 в хорошому стані! кузов днище ціле два комплекти гуми
Продаю свій автомобіль Зашумлена повністю, тоніровка, музика присутня хороша, американки туманки є і працюють Газ/бензин 4 покоління всі фільтра замінені Ходова перебрана коробка в ідеалі, двигун масла не бере не димить Дирок в кузові немає, при огляді їдемо на яму обдивлятись кузов Авто на мені, любий вид переоформлення Питання за телефоном **********
Продам свое авто я власник по т.п. Двигун працюе рівно, встановлений новий комплект ГРМ, кпп перемикается чудово,передачі не вибивае. По ходовій питань нема . Е два комплекта гуми в гарному стані. В машині встановлена сигналізація с зворотнім зв'язком,електро скло підіймачі. По кузову е незначні жуки,дно авто в гарному стані.
