- 175 тис. км
- Чернігів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Потребує кузовних робіт та відновлення лакофарбового покриття
Все замінено , працює як часіки , звоніть на цей номер
продам ВАЗ 2112 в гарному стані. Є пошкодження видні по фото. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном +**********
Продаю ВАЗ 2112 в робочому стані. Резина нова зимова, газу немає, ніколи не встановлювався. Встановлена камера заднього виду.
Продам Ладу 2112 після капітального ремонту, було замінено блок двигуна ,реставрації головки всі трубки та патрубки нові, новий трос, щеплення колодки гальмівні Також віддам старий блок він цілий але слаба поршнева. деталі розповім по телефону або при зустрічі.
Продам авто в нормальному стані 1.6 інжектор за більш детальною інформацію пишіть в вайбер за номером +**********
Хороше та доглянуте авто у відмінному стані. Все працює! Гаражне зберігання, без жодного сліду корозії. Гума практично нова, всесезонка. Торг біля капота. Газ встановлений та вписаний. Без ДТП
Все розповім по телефону
Продам ВАЗ 2112 вся в рідному стані, крім правої сторони, яка була повторно пофарбована (попередній власник) - не кримінальна історія. Дно живе, РЕАЛЬНИЙ пробіг 100тис. км. Машина реально жива, ще їздити і їздити і нічого не робити, але не нова! Гумові частини в нормі. Машину не готував до продажу! Торг мінімальний на дорогу! Кому дорого - не телефонуйте. З таким оригінальним пробігом майже немає таких машин. Можливий обмін !
Ваз 21121 2007 року (грудень). Двигун 1,6, 8кл (клапана не гне). До мене авто було в одній сім'ї. Пробіг орієнтовно 400тис. Двигун капіталився 30тис тому. Авто на повному бойовому ходу (двічі на місяць їхдить на схід), довезе куди завгодно. Є комплект зимової гуми. Газ ніколи не стояв. Двигун, коробка, ходова - все справне. Авто постійно обслуговується вчасно. Нове лобове( прилетів камінь). З мінусів, дно слабеньке, але без дир. Одна фара лінзована, іншу не маю часу поставити (є в наявності з поворотником і ксеноном)- віддам в комплекті. Акумулятору 6 років, але ще ні разу не підводив. Сервісна книжка, 2 комплекти ключів і 2 брелка. Дуже добре зашумлена, хоча всі зубила гримлять. Я власник, страхівка УБД до січня. Купляв в листопаді як підмінне авто, поки моє було в ремонті. Військовим чи ветеранам можу дати доручення, всім решта лише повне переоформлення в МРЕО чи через ДІЮ. Можливий обмін на універсал, чобіток, мінівен, бусик з моєю доплатою
Нове зчеплення , заміна ремнів у грудні , нові гальма по колу + нові задні циліндри
