- 200 тис. км
- Кодима
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль повністю в ідеальному стані від першого власника. Комплект нової зимової гуми. Пройдено техогляд до 2028. Торг біля авто.
Автомобіль повністю в ідеальному стані від першого власника. Комплект нової зимової гуми. Пройдено техогляд до 2028. Торг біля авто.
Машина майже в ідеальному стані. Нова зимня резина, ТО повне проведено 600 км назад. Завели і поїхали. Всі решта питань по телефону. Торг присутній. Розхід трасса 6.4 город 8. Газу ніколи не було. Я другий власник.
Машина в гарному стані.Двигун працює добре масло небере,КПП без нарікань,кузов без дир,нюанси по пластмасі.Документи в порядку,продаж тільки з переоформленням.
Продам авто у гарному стані,рідний пробіг 111 тис.км. З 2012 року в одних руках,днище замавілене,стоять підкрилки. Чохли на сидіннях. З документами повний порядок,тільки переоформлення
Продам авто ВАЗ 2111 1.6 (16кл.) Стан сів поїхав. Варити, красити не потрібно, двигун працює добре, ходова не гримить.
Авто в хорошому стані, без жодних проблем з двигуном або ходовою частиною. Пройдено повне технічне обслуговування, всі робочі агрегати в ідеальному стані. Стан сів та поїхав,також йде комплект зимової резини. Ціна - договірна. Дзвоніть за номером телефону , щоб домовитися про перегляд або отримати додаткову інформацію.
Тепле та економне авто у відмінному стані, двигун працюе, як часи. Відповім на ваші питання дзвоніть. Бізнесменів прохання не витрачати мій час! Тільки переоформлення.
авто в гарному стані нічого робити не потрібно двигун не грами масло не бере неде нічого не тече газ 4покоління встановлювали на сервісі потрібно варити пороги все інше в ідеально стані звоніть все розповімо.тітани всі 4 колеса
Авто повністю на ходу, новий акумулятор, салон охайний, кілька сотень кілометрів тому була заміна мастила та фільтрів! За бажанням переоформляється. Детальніше за номером телефону.
ВАЗ 21114, стан - вогонь, двигун вкладень не потребує, працює чудово, масла не бере, не димить, кузов нормальний, свіжокрашений, працює як на бензині так і на газу, ходовка ціла, нова резина, газ 4 вписаний, від першого власника, можемо переоформити чи зробити довіреність, новий акум, торг біля капоту
моє авто, ГБО 4 вписане, кап.ремонт двигуна 09 2024р замінено зчеплення,головний. тормозний циліндр і вакуум, задні циліндрики і підшипники ступиць,лямбда, потребує трохи зварювання, і косметики
Авто в гарному стані, замінив масло, фільтра, тосол, новий АКБ
Машина в дуже гарному стані. Придбана новою в 2002 році. За весь цей час пробіг 55000 км. Зберігалася в гаражі. Один господар. При покупці з салону одразу зроблена повна антикороційна обробка. Встановлені гумові килимки в салоні. Всі склопідйомники електричні. В 2025 році встановлена нова гума, новий акумулятор, нова вихлопна система. В 2007 році підфарбовувалася передня пасажирська дверь. Є незначні подряпини на задньому правому крилі, вони підфарбовані лаком. Відеоогляд можу скинути в Вайбер, Телеграм.
машина обслужена сиденья от VW Тигуан електроусилитель газ вписан оптика би лед двигатель капитален 10000 назад газ обслужен новий аккумулятор пороги замінени обесшумлена промовилена диски на зимней резине новые задние барабани есть мелкие нюанси по кузову от прожитого времени
