- 209 тис. км
- Ірпінь
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
продам машину в робочому стані сів поїхав 16к мотор газ бензин вписаний
продам машину в робочому стані сів поїхав 16к мотор газ бензин вписаний
Продам авто ваз 21111. В гаррому стані . Не бита не фарбована. Всі питання по номеру. 06******25 Андрей Возможен пригон по україні.
Авто купувалось новим, весь час в одних руках. Двигун працює добре, встановлено ГБО — їде як на газу, так і на бензині без проблем. Економний варіант для щоденних поїздок. Пробіг — 440 тис. км, рідний. Машина регулярно обслуговувалась, на ходу, вкладень “на зараз” не потребує. Ходова в нормальному стані, коробка працює добре. По кузову є нюанси, які відповідають віку авто. Практичний універсал — підійде як для роботи, так і для сім’ї. Документи в порядку, переоформлення без проблем. ? Дзвоніть — відповім на всі питання
Сів поїхав, документи в повному порядку подробиці по телефону
Авто на впевненому ходу, їздить на бензині, газ стоїть але відключений. 8.5 місто, траса 5-6. дно ціле та варене кузов потребує косметики, є рижики, подряпини
Продається ВАЗ 211120 універсал, 2010 рік. Пробіг 170 тис. км. Двигун 1.6 л, газ/бензин (вписаний в техпаспорт). Один власник, куплений новим у салоні. Встановлена магнітола. Авто в нормальному стані, потребує кузовних робіт. Невеликий торг, має місце. Телефонуйте) Гарного дня)
можливий торг
Машина на повному ходу капіталовкладень не потрібно, єсть маленький нюанс на задній дверці, на фото відно.
Моторчик супер, масла не бере, компресія гарна, газ 4 покоління, 15тис назад повне ТО(заміна ГРМ, ролики, помпа) Масла фільтра мінялися 2 тис. назад, ніколи не підводила. По кузову потпібно підварити днище. Автомобіле володію 1.5 роки. Приїхав завів поїхав, тільки переоформлення.
Продам доглянуте авто в чудовому стані, вкладень не потребує, 258 тис. рідного пробігу, газ вписаний, фаркоп, комплект нової зимової та літньої гуми, гарне лінзоване LED світло 50w, передні електросклопідйомники, чудова магнітола Kenwood, хароша аудіосистема, титани r13 без тріщин та сварки, без рижиків, мотор та кпп чудові, вся ходова перебрана. Фото та дописи по роботі є на сторінці сервісу, потенційному покупцю надам. 2 комплекта ключів та брелків. Замінено/робота по авто: Новий радіатор Патрубки системи охолодження Пружини передні Передні вкладиші амортизатора Опори амортизатора Задні амортизатори Тормозні диски передні Тормозні колодки Супорта Стабілізатори Втулки та сайлентблоки всі в круг Шарові опори Ступичні підшипники в круг Всі ШРКШ Фільтр повітряний бензиновий та салону Подушка двигуна Подушка кпп Олива кпп замінювалась при 251тис Т.О. робилось при 256 тис Новий антифриз Розвал-сходження Помпа сальники та грм Нове лобове скло Нові двірники Центральний замок Нові ущільнювачі двері Новий АКБ Щеплення Новий оригінальний розпредвал Новий вакуумник Новий вентилятор та радіатор пічки Нові задні барабани, колодки та циліндрики Проведено т.о впускного та випускного колектора Нові подушки двигуна та КПП Відновлений маховик Новий стартер Новий генератор Всі роботи по заміні проводились літо-зима 2025р. Комплекти Нової літньої гуми 2шт та нова зимова гума 2шт Перефарбована переварена Та багато іншого
Машина після ДТП Знаходиться в Ніжинському районі
Автомобіль у доброму стані є нюанси по кузову так як авто не нове газ 4 поколіня
Авто повністю справне , стоїть газ 4пок. вписаний в тп, сигн.,гідро підсилювач руля, магн. Pioneer c usb,стоять діоди в ближньому яскраві, без дтп,рос збірка, лонжерони цілі, пробіг 228 тис.,було недавно велике то :заміна прокладки гбц і сальників клапанів,заміна грм і , заміна термостату та всіх патрубків охолодження,мінялося тормозні диски і колодки,новий вакуум та головний торм циліндр спереду замінені пружини, є не великі цятки по кузову, на повному ходу кожен день.
Другий власник, все поварено, ляду треба красити, все працює супер. Тільки переоформлення!
Авто в нормальному стані на свої роки та ціну В одних руках з 2006 року Працює як на бензині так і на газу По документах порядок любий вид переоформлення Більш детально по телефону
Машина в хорошому стані! 2008 рік з гідропідсилювачем! Технічно за машиною дивилися, мінялося завжди все вчасно! Встановлено газ 4-го покоління, хороша гума!
по машинке все працює, двигун масло не бере, коробка не виє, у русі м'яка. гбо 4 покоління, вписане. Є сколи і царапини. Печка гріє, є підігрів ног задніх пасажирів. Седіння не продавлені, не розшатанні, вся регуліровка седіння працює. Двері без люфтів, спереду електропідйомники , задні ручні. Дзвонить ,відповім на всі питання.
